EN

Neskutečně trapný život Lottie Brooksové

Katie Kirbyová

5,0
( 6 )

Buď sama sebou, i když to není vždycky terno! Zábavný deník ze života jedné trhlé holky.
Lottie Brooksové je jedenáct a tři čtvrtě a její život už oficiálně nestojí za nic. Na druhý stupeň nastupuje bez kamarádů, úžasných vlnitých vlasů a s hrudníkem příliš plochým na to, aby vůbec nosila podprsenku. Možná by se měla na všechno vykašlat a po boku svých křečků Profesora Barnabáše Kvíkala a Kuličky III. raději upadnout do hibernace... Sledujte, jak se Lottie popere s nástrahami dospívání – o ztřeštěné příhody, zábavu a trapasy rozhodně nebude nouze!

Detailní informace

Ilustrátor Katie Kirbyová
Jazyk čeština
Překladatel Adriana Pavliková
Počet stran 384
EAN 9788025352687
Datum vydání 02.09.2021
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,595
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Lottie Brooksové je jedenáct a tři čtvrtě a její život už oficiálně nestojí za nic. Na druhý stupeň nastupuje bez kamarádů, úžasných vlnitých vlasů a s hrudníkem příliš plochým na to, aby vůbec nosila podprsenku. Možná by se měla na všechno vykašlat a po boku svých křečků Profesora Barnabáše Kvíkala a Kuličky III. raději upadnout do hibernace.

Sledujte, jak se Lottie popere s nástrahami dospívání, a nejen s nimi. O trapasy a humor nebude nouze, všechno však nakonec dobře dopadne. Nebo snad ne?!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Neskutečně trapný život Lottie Brooksové"

Uživatelské hodnocení

Lucie Havlínová
Super kniha nasmála jsem se já i dcera 👍👍👍👍

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katie Kirbyová

Katie Kirbyová

Katie Kirbyová je spisovatelka a ilustrátorka, která žije u moře v Hove s manželem, dvěma dětmi a psem Sashou. Vystudovala marketing a potom, co strávila několik let prací v různých mediálních agenturách v Londýně, které v podstatě obnášely vysedávání po nóbl barech a předstírání, že ví, o čem mluví, se stala dvojnásobnou matkou a začala psát blog „Hurrah for Gin“ o tom, jak je to všechno nefér. Mnoho lidí říkalo, že její smysl pro humor je hloupý a nevyzrálý, takže se teď pokouší psát příběhy pro děti. Neskutečně trapný život Lottie Brooksové je jejím prvním románem. Katie má ráda gin, králíky, zbytečné promýšlení věcí, vůni prádelen a Monster Munch. Nerada prohrává v deskových hrách a píše o sobě ve třetí osobě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM