Pohlednice (z) minulosti | Albatrosmedia.cz
EN

Pohlednice (z) minulosti

Petra Kousková


Všichni máme v životě ukryté příběhy svých předků. Vydej se za nimi spolu s hrdinkou, která v sobě objeví sílu jejich porážek i vítězství.
Anna bilancuje a má dojem, že život promarnila snahou zachránit cely´ svět. A co hůř, nepodařilo se jí to. Přišla o všechno, co milovala, a zůstaly jí jenom smutné vzpomínky. Tak se svůj život s pomocí inzerátu pokusí prodat. Díky jednomu neplánovanému kroku ale nakonec zažije sérii nečekany´ch událostí. Začne pátrat po své minulosti a objevovat střípky ze života svy´ch předků. Zjistí, že žít neznamená přežívat, a pochopí, co je opravdové štěstí.

Detailní informace

Žánr román
Počet stran 264
EAN 9788076500785
Datum vydání 08.06.2020
Věk od 18
Formát 120x200 mm
Nakladatelství Pointa
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

„Prodám svůj život. K osobnímu nahlédnutí.“

Anna bilancuje a má dojem, že život promarnila snahou zachránit cely? svět. A co hůř, nepodařilo se jí to. Přišla o všechno, co milovala, a zůstaly jí jenom smutné vzpomínky. Tak se svůj život s pomocí inzerátu pokusí prodat. Díky jednomu neplánovanému kroku ale nakonec zažije sérii nečekany?ch událostí. Začne pátrat po své minulosti a objevovat střípky ze života svy?ch předků. Zjistí, že žít neznamená přežívat, a pochopí, co je opravdové štěstí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.