EN

Případ neposlušných kůzlátek

Detektivka pro děti

Simona Petrová


Prosím pozor! Hledají se dva zatoulaní kozlíci. Kdo pomůže s vyřešením případu záhadného zmizení?
Byly dva, ten první trochu strašpytel a ten druhý zase rváč. Rádi spolu dováděli, objevovali svět, škádlili se, ale jednoho dne se ztratili, zmizeli beze stopy a zůstala po nich jen jejich zoufalá maminka… Pokud tě baví číst dobrodružné příběhy, máš rád zvířátka a jednou by ses chtěla stát třeba detektivem, vydej se prostřednictvím této knížky, spolu s chytrým lišákem Viktorem, po stopách zatoulaných kozlíků Puntíka a Kopýtka.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Případ neposlušných kůzlátek
Počet stran 112
EAN 9788026434870
Datum vydání 01.03.2021
Věk od 6
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,439
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Byli dva, ten první trochu strašpytel a ten druhý zase rváč. Rádi spolu dováděli, objevovali svět, škádlili se, ale jednoho dne se ztratili, zmizeli beze stopy a zůstala po nich jen jejich zoufalá maminka…

Pokud tě baví číst dobrodružné příběhy, máš rád zvířátka a jednou by ses chtěl/a stát třeba detektivem, vydej se prostřednictvím této knížky, spolu s chytrým lišákem Viktorem, po stopách zatoulaných kozlíků Puntíka a Kopýtka.

Při pátrání se setkáš s dalšími lesními zvířátky, od kterých postupně získáš důležité informace vedoucí k rozluštění zapeklitého případu. Dá se však opravdu věřit všem? Netají některá z nich důležitá fakta? Lišák to opravdu nemá lehké… Nelže mu náhodou úlisná kuna? Čím se včera živila dravá vlčí smečka? Co dnes ulovil prohnaný liščí pár?

Na všechny tyto otázky je třeba najít odpověď, aby se obě kůzlátka mohla živá a zdravá vrátit domů ke své milující mamince i laskavým majitelům.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM