EN

POUZE DNES! SLEVA 29 % NA VŠE + DETEKTIVKA JAKO DÁREK

Neber to jídlo tak vážně

TOJIDLO

Týna Skalická


Žijte zdravým životním stylem a jezte čokoládu stejně jako autorka!
Kniha o zdravé výživě trošku jinak. S odlehčeným pohledem na jídlo a zdravý životní styl, v duchu názoru, že k životu je důležité mít nejen zdravé tělo, ale i zdravý rozum. Autorka vám ukáže potraviny, jejich jednotlivé složky, i jídla takzvaně nezdravá, a naučí vás dívat se na ně z pozitivního úhlu. Protože neexistuje špatná strava - je to vždy jen jídlo, které by nám mělo dělat radost. Nechybí ani pár zajímavých receptů. Autorka je nutriční koučka a zakladatelka instagramového projektu @tojidlo.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788026433699
Datum vydání 12.11.2020
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,519
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha o zdravém životním stylu trošku jinak, která nemá ambice naučit čtenáře jíst super zdravě - spíše chce vnuknout myšlenku, jak začít jíst normálně. Celá kniha se nese v odlehčeném pohledu na jídlo a zdravý životní styl, v duchu názoru, že k životu je důležité mít nejen zdravé tělo, ale i zdravý rozum.

Autorka vám ukáže i jídla takzvaně nezdravá, a naučí vás dívat se na ně z jiného úhlu pohledu. S tvrzením, že neexistuje špatné jídlo, protože jídlo je stále jen jídlo.

Nechybí ani pár zajímavých receptů. Autorka je nutriční koučka a zakladatelka instagramového projektu @tojidlo.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Neber to jídlo tak vážně"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Týna Skalická

Týna Skalická

Neber to jídlo tak vážně, je to jen jídlo – to je hlavní motto populárního instagramového projektu @tojidlo, za kterým stojí nutriční koučka Týna Skalická. Autorka se již od studií naplno věnuje fitness a zdravému životnímu stylu a propaguje neotřelou a zábavnou formou „normální“ přístup ke stravování. Co si pod tím představit? To si můžete dočíst nejen v jejích knihách. Projekt @tojidlo vznikl za cílem usadit změť na internetu dostupných a mnohdy zkreslených informací o výživě, vnést do následování zdravého životního stylu trochu nadsázky a selského rozumu a pomoci lidem začít jíst normálně. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM