EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

Jóga pro zdravé emoce a imunitu

Celostní harmonizace jógou a tradiční čínskou medicínou

Aylin Akyolová


Zlepšete své zdraví, imunitu i emoční nastavení pomocí jógy a metod celostního přístupu!
Tento praktický průvodce vás seznámí s využitím jógy a tradiční čínské medicíny, abyste s jejich pomocí mohli podpořit své zdraví a bytí. Naučíte se pracovat s čakrami a meridiány a objevíte jejich souvislosti s emocemi, pocity, částmi těla a orgány. Naleznete zde jógové pozice – ásany, přiřazené ke skupinám emocí a pocitů, které příslušnou skupinu kladných emocí a pocitů podpoří a jejich negativní protipól zmírní.Autorka také popisuje význam našich emocí a úzké propojení mentální a fyzické složky člověka.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 188
EAN 9788026437147
Datum vydání 02.09.2021
Věk od 18
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,374
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tento praktický průvodce vás seznámí s využitím jógy a tradiční čínské medicíny, abyste s jejich pomocí mohli podpořit své zdraví a bytí. Naučíte se pracovat s čakrami a meridiány a objevíte jejich souvislosti s emocemi, pocity, částmi těla a orgány. Naleznete zde jógové pozice – ásany, přiřazené k pěti skupinám emocí a pocitů, které příslušnou skupinu kladných emocí a pocitů podpoří a jejich negativní protipól zmírní.

Autorka v knize také popisuje přístupy staré tisíce let, které současná doba znovu objevuje – tedy význam našich emocí a úzké propojení mentální a fyzické složky člověka. A také roli emocí, kterou hrají v prožití harmonického a spokojeného života.

„Potenciál a síla, která je skrytá v každém z nás, je větší, než se domníváme.“

Autorka Aylin K. Akyolová je lektorkou jógy, věnuje se také zdravé výživě. Působí v Praze. Její lekce naleznete na www.yogalinaylin.com.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM