EN

Máma na cestách

Veronika Zelendová


Cestovatelský život s příchodem dětí rozhodně nekončí, teprve začíná...
Cestuj, dokud můžeš, s dítětem už se nikam nepodíváš. Proč to dítě někam taháte? Vždyť z toho nic nemá… Tyto a další předsudky vám vyvrátí blogerka Veronika Zelendová alias Máma na cestách, která vám ukáže, že i s dětmi není při poznávání světa nic nemožné. Kromě úžasných osobních zážitků doplněných o fotografie, vám představí i tipy a rady, jak cestovat s vašimi ratolestmi i jak s nimi na cestách ušetřit nějakou tu korunu. Tak proč nezačít krátkými výlety po okolí a neskončit nakonec na cestě kolem světa?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026437932
Datum vydání 30.09.2021
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,637
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Cestuj, dokud můžeš, s dítětem už se nikam nepodíváš.

Proč to dítě někam taháte? Vždyť z toho stejně nic nemá… Tyto a další předsudky vám vyvrátí blogerka Veronika Zelendová alias

Máma na cestách, která vám ukáže, že i s dětmi není při poznávání světa nic nemožné a má to smysl. Kromě celé řady úžasných osobních zážitků, doplněné o krásné fotografie z cest, vám představí i spoustu tipů a rad, jak cestovat s vašimi ratolestmi i jak s nimi na cestách ušetřit nějakou tu korunu. Tak proč nezačít třeba krátkými výlety po okolí a neskončit nakonec na vysněné cestě kolem světa?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM