EN

Máma na cestách

Veronika Zelendová


Cestovatelský život s příchodem dětí rozhodně nekončí, teprve začíná...
Cestuj, dokud můžeš, s dítětem už se nikam nepodíváš. Proč to dítě někam taháte? Vždyť z toho nic nemá… Tyto a další předsudky vám vyvrátí blogerka Veronika Zelendová alias Máma na cestách, která vám ukáže, že i s dětmi není při poznávání světa nic nemožné. Kromě úžasných osobních zážitků doplněných o fotografie, vám představí i tipy a rady, jak cestovat s vašimi ratolestmi i jak s nimi na cestách ušetřit nějakou tu korunu. Tak proč nezačít krátkými výlety po okolí a neskončit nakonec na cestě kolem světa?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026437932
Datum vydání 30.09.2021
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,637
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Cestuj, dokud můžeš, s dítětem už se nikam nepodíváš.

Proč to dítě někam taháte? Vždyť z toho stejně nic nemá… Tyto a další předsudky vám vyvrátí blogerka Veronika Zelendová alias

Máma na cestách, která vám ukáže, že i s dětmi není při poznávání světa nic nemožné a má to smysl. Kromě celé řady úžasných osobních zážitků, doplněné o krásné fotografie z cest, vám představí i spoustu tipů a rad, jak cestovat s vašimi ratolestmi i jak s nimi na cestách ušetřit nějakou tu korunu. Tak proč nezačít třeba krátkými výlety po okolí a neskončit nakonec na vysněné cestě kolem světa?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM