EN

Je dost dobrá na to, aby byla zlá?
Dobra pracuje pro úspěšnou talk show a je zvyklá plnit příkazy i očekávání. Má přítele, kterého jiní obdivují. Má nesnesitelnou šéfovou, pro niž je ale nepostradatelná. Nepříjemné myšlenky zahání vínem. Navenek je milá. Poslušná. Tuší, že ji ostatní zneužívají, ale odmítá si to přiznat – protože tak se dá pohodlně žít. Anebo se jednou konečně probudí a začne se bránit. Naučí se používat zlo. Zkusí to jednou. Dvakrát. A pak mu podlehne úplně.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788026718758
Datum vydání 08.10.2020
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,328
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jmenuje se Dobra. Je zvyklá plnit příkazy i očekávání. Má práci snů v úspěšné televizní talk show. Má přítele, kterého ostatní obdivují. Má naprosto nesnesitelnou šéfovou, pro niž je ale nepostradatelná. Plní vzorce, které má zažité od dětství, a nepříjemné myšlenky zahání vínem. Navenek je milá. Úslužná. Poslušná. Tuší, že ji ostatní zneužívají, ale odmítá si to přiznat. Protože tak se celkem pohodlně dá prožít celý život. Anebo se jednou konečně probudí a začne se bránit. Naučí se používat zlo. Zkusí to jednou. Dvakrát. A pak mu podlehne úplně.

Marta Fenclová je novinářka a scenáristka. Pracovala mimo jiné pro časopis Reflex a Magazín MF Dnes. Hodná je její knižní debut.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Marta Fenclová

Marta Fenclová

Marta Fenclová (1971) vystudovala Fakultu sociálních věd UK. V roce 1992 začínala jako novinářka v časopise Reflex, postupně pak prošla mnoha dalšími redakcemi, kde psala témata, rozhovory a reportáže. Tou poslední byl Magazín MF DNES. Dlouhodobě spolupracuje také jako scenáristka seriálů (Ulice, Specialisté, Modrý kód).
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM