EN

Jen trochu lásky

Katarína Gillerová


Ti, kdo odešli bez rozloučení, se jednou vrátí
Proč Evženii všichni opouštějí? Vyrůstala bez rodičů a teď od ní odešel manžel i její mladší sestra. Únik před samotou Evženie hledá v cizích rodinách, kde hlídá děti a zjišťuje, že nejen ona před druhými skrývá tajemství. Ve vzpomínkách se vrací hluboko do minulosti. Leží příčina osamění v dobách, kdy ji zajímali víc kamarádi než rodina? Její život by mohl být o tolik snesitelnější… stačilo by jen trochu lásky.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Iba trochu lásky
Původní jazyk slovenština
Překladatel Adam Chromý
Počet stran 288
EAN 9788026718581
Datum vydání 17.09.2020
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,432
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Evženii neustále někdo opouští. Musela vyrůstat bez rodičů pod dohledem přísné tety a nyní si zvyká na nepřítomnost manžela i mladší sestry. Z prázdného bytu, kde ji pronásledují vzpomínky, uniká do cizích domácností, kde hlídá děti, které by raději sama vychovávala. Ale místo toho ji trápí samota a spousta nezodpovězených otázek. Nejen ona před druhými skrývá tajemství. Ani na první pohled harmonická manželství nejsou dokonalá. Přitom stačí jen trochu lásky, aby život byl snesitelnější.

Může za nepříznivý osud rodinná tragédie, po níž si Evženie začala vážit dříve všedních věcí. Kdyby se v dětství nechovala sobecky, všechno mohlo být jinak. Možná je nepříznivá přítomnost jen trestem za její dřívější chování. Evženie se musí vydat ve stopách své sestry, aby se konečně dozvěděla, co Emu přimělo nečekaně zmizet.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katarína Gillerová

Katarína Gillerová

Narodila se v Kremnici a vyrostla v Žiaru nad Hronom, kde vystudovala střední ekonomickou školu. Po maturitě odešla do Bratislavy a při zaměstnání absolvovala Ekonomickou univerzitu. Je vdaná, má jednoho syna a pracuje jako ekonomka. Autorka, která je označována za slovenskou Danielle Steelovou, v Česku vydala více než desítku románů pro ženy. Patří mezi ně Zapomeň na minulost (2012), Kroky v dešti (2017), Cizí ložnice (2018), Život plný iluzí (2020), Jen trochu lásky (2020) či Dívka v zrcadle (2021). Na knihu Příliš mnoho tajemství navázala volným pokračováním Příliš mnoho vzpomínek. Zpestřením její tvorby je mysteriózní thriller Mlha mezi námi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM