EN

Vemte to pořádně do ruky! Padesát receptů, na které prostírání nepotřebujete.
Připravte se na padesát vymazlených receptů, které vám ukážou, že pod pojmem streetfood se skrývá víc než olejem nasáklé langoše. I na ulici se dá jíst na úrovni! Stačí k tomu špetka experimentu, kvalitní ingredience a odvaha pořádně se do toho zakousnout. Deset šťavnatých kapitol si pod patronát vzali pořádní chlapi – třeba Lukáš Hejlík, Ben Cristovao nebo Jan Gemrot. Pojďte se s nimi dobře najíst! Rukavičky k tomu vážně potřebovat nebudete.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026431794
Datum vydání 27.07.2020
Věk od 18
Formát 170x240 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,682
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vemte to pořádně do ruky! 50 receptů, na které prostírání nepotřebujete.

Připravte se na padesátku vymazlených receptů, které vám ukážou, že street food se nerovná olejem nasáklý langoš. I na ulici se dá jíst na úrovni! Stačí k tomu špetka experimentu, kvalitní ingredience a hlavně chuť se do toho beze strachu zakousnout. Všech deset šťavnatých kapitol si pod patronát vzali pořádní chlapi – třeba Lukáš Hejlík, Ben Cristovao nebo Honza Gemrot. Pojďte se s nimi dobře najíst! Rukavičky k tomu vážně potřebovat nebudete.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Daniela Turecká

Daniela Turecká

Daniela Turecká (* 1988) je autorkou několika kuchařek, jimž kreativita rozhodně není cizí. Vše začalo láskou k nakládání všeho, co se do sklenice s chutným nálevem ponořit dá: od sýrů přes tofu až po uzeniny. Ve své kuchařce Do ruky se vydává do světa kvalitního streetfoodu, který se dá v klidu jíst bez příborů i rukaviček. Všem mužům chce ukázat, že i oni zvládnou připravit víc než jen olejem nasáklého langoše. Daniela se v kuchyni nebojí experimentů a v jejím podání získají i tradiční recepty netradiční chuťové tóny. Žije v Praze s manželem a malým border teriérem Břéťou.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM