EN

Záhada hotelu Winterhouse

Ben Guterson


Poslední výprava do tajemného hotelu Winterhouse. Závěrečný díl oblíbené trilogie.
Alžbětu čeká nejlepší jaro v životě – přestěhovala se do hotelu Winterhouse za svým dědečkem a vše se zdá být dokonalé. Jenže nic netrvá věčně, a tak je spolu s Freddym vtažena do víru další záhady. Poté, co z hlubin hotelu zaslechnou hlas zlovolné Gracelly Wintersové, která už měla nadobro zmizet, je vše jasné: někdo se ji snaží znovu vyvolat na tento svět. Podaří se Alžbětě a Freddymu naposledy porazit Gracellu a ochránit hotel jednou provždy?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název The Winterhouse Mysteries
Původní jazyk angličtina
Počet stran 384
EAN 9788026433439
Datum vydání 26.10.2020
Věk od 9
Formát 150x217 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,806
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

NEBEZPEČÍ, INTRIKY A MAGICKÁ MOC...

STRHUJÍCÍ ZÁVĚR TRILOGIE WINTERHOUSE

ALŽBETU ČEKÁ NEJlepší jaro v životě – přestěhovala se do hotelu Winterhouse za svým dědečkem a vše se zdá být dokonalé. Jenže nic netrvá věčně, a tak je spolu s Freddym vtažena do víru další záhady. Poté, co z hlubin hotelu zaslechnou hlas zlovolné Gracelly Wintersové, která už měla nadobro zmizet, je vše jasné: někdo se ji snaží znovu vyvolat na tento svět. Podaří se Alžbětě a Freddymu naposledy porazit Gracellu a ochránit hotel jednou provždy?

Ben Guterson

je autorem úspěšné knihy Hotel Winterhouse a jejího pokračování Tajemství hotelu Winterhouse. Byl nominován na Edgar Award a Agatha Award. Ben působil deset let v Novém Mexiku a Coloradu jako středoškolský učitel, poté strávil několik let u společnosti Microsoft. Žije poblíž Seattlu na úpatí Kaskádového pohoří.

benguterson.com

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hotel Winterhouse"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ben Guterson

Ben Guterson

Ben Guterson, americký spisovatel, se narodil a vyrůstal v Seattlu. V minulosti pracoval ve společnosti Microsoft jako programový manažer, několik let i jako učitel v Novém Mexiku a Coloradu. Do časopisů i novin přispíval knižními recenzemi, věnoval se i psaní cestovních průvodců po jihozápadě. V  roce 2018 vyšel v zahraničí první díl jeho trilogie Winterhouse.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM