EN

Velká loupež mazlíčků

Emily Ectonová

5,0
( 1 )

Velká loupež a ještě větší legrace!
Fazolka věděla, že nebyla vždy tím nejvzornějším psem. Nikdy se však nepovažovala za vyloženě špatného psa – až do osudného rána, kdy její majitelka, paní Pamlsková, upadla na podlahu. Nutno podotknout, že byla podlaha kluzčí než obvykle, a to především proto, že se na ni Fazolka zrovna vyzvracela. Fazolka a její kamarádi teď musí přijít s plánem, který jim zajistí obživu v případě, že už se o ně paní Pamlsková nebude schopna nadále starat. Podaří se našim zvířecím kamarádům provést loupež století?

Detailní informace

Ilustrátor David Mottram
Jazyk čeština
Původní název The Great Pet Heist
Původní jazyk angličtina
Počet stran 280
EAN 9788026432739
Datum vydání 14.09.2020
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,497
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Fazolka věděla, že nebyla vždy tím nejvzornějším psem. Nikdy se však nepovažovala za vyloženě špatného psa – až do osudného rána, kdy její majitelka, paní Pamlsková, upadla na podlahu. Nutno podotknout, že byla podlaha kluzčí než obvykle, a to především proto, že se na ni Fazolka zrovna vyzvracela.

Fazolka a její kamarádi teď musí přijít s plánem, který jim zajistí obživu v případě, že už se o ně paní Pamlsková nebude schopna nadále starat. Když v domě narazí na záhadného muže, který se zdá být nadmíru bohatý, naplánují loupež. Loskuták Oskar představuje mozek celé akce. Kočka Walda je velmi mazaná a dokáže se vplížit, kamkoli je třeba. Marco a Polo jsou krysy průzkumnice. A Fazolka? Inu, kdo by podezříval rozkošného malého jezevčíka, že? Podaří se našim zvířecím kamarádům provést loupež století?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM