EN

Velká loupež mazlíčků

Emily Ectonová


Velká loupež a ještě větší legrace!
Fazolka věděla, že nebyla vždy tím nejvzornějším psem. Nikdy se však nepovažovala za vyloženě špatného psa – až do osudného rána, kdy její majitelka, paní Pamlsková, upadla na podlahu. Nutno podotknout, že byla podlaha kluzčí než obvykle, a to především proto, že se na ni Fazolka zrovna vyzvracela. Fazolka a její kamarádi teď musí přijít s plánem, který jim zajistí obživu v případě, že už se o ně paní Pamlsková nebude schopna nadále starat. Podaří se našim zvířecím kamarádům provést loupež století?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor David Mottram
Jazyk čeština
Původní název The Great Pet Heist
Původní jazyk angličtina
Počet stran 280
EAN 9788026432739
Datum vydání 14.09.2020
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,497
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Fazolka věděla, že nebyla vždy tím nejvzornějším psem. Nikdy se však nepovažovala za vyloženě špatného psa – až do osudného rána, kdy její majitelka, paní Pamlsková, upadla na podlahu. Nutno podotknout, že byla podlaha kluzčí než obvykle, a to především proto, že se na ni Fazolka zrovna vyzvracela.

Fazolka a její kamarádi teď musí přijít s plánem, který jim zajistí obživu v případě, že už se o ně paní Pamlsková nebude schopna nadále starat. Když v domě narazí na záhadného muže, který se zdá být nadmíru bohatý, naplánují loupež. Loskuták Oskar představuje mozek celé akce. Kočka Walda je velmi mazaná a dokáže se vplížit, kamkoli je třeba. Marco a Polo jsou krysy průzkumnice. A Fazolka? Inu, kdo by podezříval rozkošného malého jezevčíka, že? Podaří se našim zvířecím kamarádům provést loupež století?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM