EN

Je lepší postavit se svým démonům, nebo před nimi utéct?
Hanna má všechno, po čem lidé obvykle touží: milující rodinu, bohatého partnera i vidinu úspěšné kariéry. Většina žen by po takovém životě skočila, Hanna se před ním rozhodla utéct. Na své pouti za nalezením odpovědí potká Jaye. Uzavřeného motorkáře, který ukrývá děsivou minulost. Pomůže mu pouto, které mezi nimi vzniká, překonat traumata, která ovlivňují celý jeho život? Najde Hanna to, co hledá, nebo jejich nebezpečná jízda skončí pohromou?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788025347973
Datum vydání 27.08.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,491
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Milující rodina, bohatý a vlivný snoubenec, vidina úspěšné profesní kariéry. Obrázek života, po kterém touží většina žen. Hanna se před ním však rozhodla utéct.

Na své pouti za nalezením odpovědí potká Jaye. Nepřátelského a uzavřeného motorkáře, který za pevnými hradbami mlčení ukrývá děsivou minulost. Pomůže mu pouto, jež mezi nimi vzniká, překonat traumata, která ovlivňují celý jeho život? Najde Hanna to, co hledá, nebo se jejich nebezpečná jízda nádhernou krajinou východního pobřeží USA řítí k nevyhnutelné pohromě?

Silný příběh o tom, že i dobrým lidem se dějí špatné věci a že láska a přátelství mohou vzniknout tam, kde by to nikdo nečekal.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Nela Šimečková
Moje nejoblíbenější romantická knížka.
Martina Busby
Báječné čtení od kterého se nemůžete odtrhnout. V duchu hádáte kam se ten příběh obrátí a nakonec vás to stejně překvapí. Vřele doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM