EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Dneska půjdu spát až zítra

Markéta Plechšmídová


I za malou chybu se platí vysoká cena
Příběh české studentky, inspirovaný skutečnými událostmi, ukazuje, jak málo stačí k tomu, aby se z vysněné cesty za oceán stala noční můra. Marina si chce přes léto v USA vydělat „easy money“ – jenomže načerno. Z amerického snu se probudí do bludného kruhu strachu, který odstartovalo zatčení na bostonském letišti. Ano, podvádět se nemá, ale bylo tohle všechno opravdu nutné?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026717829
Datum vydání 20.08.2020
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,349
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Příběh české studentky, inspirovaný skutečnými událostmi, ukazuje, jak málo stačí k tomu, aby se z vysněné cesty za oceán stala noční můra. Marina si chce přes léto v USA vydělat „easy money“ – jenomže načerno. Z amerického snu se probudí do bludného kruhu strachu, který odstartovalo zatčení na bostonském letišti.

Ano, podvádět se nemá, ale bylo tohle všechno opravdu nutné?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Markéta Plechšmídová

Markéta Plechšmídová

Markéta Plechšmídová (nar. 1986) většinu svého života prožila v Praze. Po dokončení vysoké školy odjela na pár let do Kanady, kde umývala záchody, hlídala děti, půjčovala lyže, dělala údržbáře, vařila kafe a plnila excelovské tabulky v chemických laboratořích na Simon Fraser University. Po nějaké době se vrátila do ČR, kde po tři roky pracovala ve státní správě a psala svoji prvotinu Dneska půjdu spát až zítra. V současnosti provozuje rodinnou farmu nedaleko Prahy, kde spolu s manželem Daliborem pěstují na dubových kmenech asijské houby shiitake.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM