Disgardium 1 – Hrozba třídy A | Albatrosmedia.cz
EN

Disgardium 1 – Hrozba třídy A

Dan Sugralinov

3,8
( 4 )

Nová pecka pro fanoušky žánru LitRPG!
Alex sní o kariéře kosmického průvodce. A i když je rok 2074, cesta od snu k realitě se zdá být dlouhá miliony světelných let. Jediná možnost k dosažení vytčeného cíle vede přes virtuální hru Disgardium. V jejím světě mu shodou náhod spadne do klína mód s absolutní nezranitelností, díky němuž se mu naskytnou nevídané možnosti. Jenže každá mince má dvě strany a Alexova postava se zároveň stává oficiální globální hrozbou, kterou je třeba eliminovat…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Disgardium – Ugroza A-klassa
Počet stran 328
EAN 9788025349236
Datum vydání 29.10.2020
Věk od 15
Formát 135x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,511
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Počkat! Co myslíte tím, že moje postava byla prokleta? Jako že tady budu hnít zaživa? To snad ne? Ačkoli… OK, herní umělá inteligence mi přiklepla status potenciální světové hrozby. To je přeci šance, kterou by byl hřích nevyužít!

Alex sní o kariéře kosmického průvodce. A i když je rok 2074, cesta od snu k realitě se zdá být dlouhá miliony světelných let. Jediná možnost, jak dosáhnout vytčeného cíle, vede přes virtuální hru Disgardium. V jejím světě mu zvláštní shodou náhod spadne do klína mód s absolutní nezranitelností, díky němuž se mu naskytnou nevídané možnosti. Jenže každá mince má dvě strany a Alexova postava začne představovat oficiální globální hrozbu. Za likvidaci takových hrozeb pak vývojářská korporace platí obrovské peníze specializovaným klanům preventivců. A teprve teď začíná opravdová hra!

Nejlepší ruský LitRPG román roku 2018.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Smělý Ondřej
Kniha se mi líbila jen bych si přál abyste dali info jesli bude pokračoval serie hraju abych žil. Nikde sem nenasel ani zminku či odkaz na to že se bude překládán kniha 5.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM