EN

Základy stříhání ovocných stromků

Od angreštu po višeň – vystříhejte se chyb!

Uwe Jakubik


Řez za řezem k úspěšné sklizni
Jen správně a pravidelně stříhané ovocné dřeviny rok co rok zajistí zdravou, chutnou sklizeň. V tomto základním kurzu najdete detailní návody k výsadbovému a výchovnému řezu pro malvice, peckoviny, bobuloviny a pláňky. S pomocí četných praktických tipů a navigace při chybách se naučíte při řezu včas rozpoznat chyby a vyvarovat se jich. V atlase vybraných odrůd vám autor představí odrůdy s obzvlášť snadnou péčí vhodné pro vaši zahradu.

Detailní informace

Žánr zahrada
Jazyk čeština
Původní název Grundkurs Obstbaumschnitt
Původní jazyk němčina
Překladatel Zuzana Mikesková
Počet stran 144
EAN 9788026430353
Datum vydání 02.03.2020
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,352
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Jen správně a pravidelně stříhané ovocné dřeviny rok co rok zajistí zdravou, chutnou sklizeň. V tomto základním kurzu najdete detailní návody k výsadbovému a výchovnému řezu pro malvice, peckoviny, bobuloviny a pláňky. V této knize vám profesionál jednoduše a názorně zprostředkuje, na co musíte dát pozor při výsadbě, péči a udržení zdraví vašich ovocných dřevin.

S pomocí četných praktických tipů a navigace při chybách se naučíte při řezu včas rozpoznat chyby a vyvarovat se jich. V atlase vybraných odrůd vám kromě toho autor představí odrůdy s obzvlášť snadnou péčí vhodné pro vaši zahradu. S touto knihou jste skvěle vybaveni – chce to jen odvahu udělat první řez!

    • Základní znalosti k výsadbě, péči a nemocem

    • Praktická navigace při chybách

    • Atlas ovocných odrůd

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM