EN

Říkejte mi Greta

Valentina Giannellová


Svět můžeš zachránit i ty!
Greta Thunberg dokázala zaujmout statisíce svých vrstevníků a strhnout je k boji za ekologii, který se pod hashtagem #fridaysforfuture stal celosvětovým fenoménem. Přidej se k misi za záchranu planety! Dozvíš se, jak mohou vypadat dopady klimatické změny a co můžeš udělat, abys ulehčil životnímu prostředí. Nemáme sice žádnou planetu B, ale stále je čas, abychom se postarali o planetu A – přispět k tomu může úplně každý.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název My name is Greta
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Vašková
Počet stran 128
EAN 9788026430230
Datum vydání 24.02.2020
Věk od 10
Formát 170x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,451
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Greta thunberg dokázala zaujmout statisíce svých Vrstevníků a strhnout je k boji za ekologii, který se Pod hashtagem #fridaysforfuture stal celosvětovým Fenoménem. Přidej se k misi za záchranu planety!

Dozvíš se, jak mohou vypadat dopady klimatické změny A co můžeš udělat, abys ulehčil životnímu prostředí. Nemáme sice žádnou planetu b, ale stále je čas, abychom Se postarali o planetu a – přispět k tomu může úplně každý.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Valentina Giannellová

Valentina Giannellová

Valentina Gianellová je italská novinářka a spisovatelka žijící v Hong Kongu. Přispívá do předních italských novin i časopisů. Její debutová kniha Říkejte mi Greta vyšla v dubnu 2019 a dočkala se překladu do více než deseti jazyků. Hlavní oblasti jejího zájmu představují klimatická změna, budoucnost světa a mladí lidé.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM