Krev a med | Albatrosmedia.cz
EN

Krev a med

Shelby Mahurinová

4,7
( 3 )

Dokud nás smrt nerozdělí! Druhý díl populární fantasy romance.
Lou, Reid, Coco a Ansel prchají před čarodějným společenstvím, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt. Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují spojence. Ty nejsilnější. Pro své bezpečí však musejí něco obětovat, a tak se skupina rozdělí. Zatímco se Lou a Reid mezi sebou snaží uzavřít rozšiřující se propast, zlá Morgane spřádá smrtící hru na kočku a myš. A je odhodlaná zničit to nejcennější, co mají…

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Blood & Honey
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Badalec
Počet stran 464
EAN 9788076611535
Datum vydání 01.03.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,582
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Lou, Reid, Coco a Ansel jsou na útěku. Poté co jen o vlásek unikli smrti z rukou Dames Blanches, prchají před čarodějnicemi, královstvím i církví – a nemají se kde ukrýt.

Aby se jim podařilo zmizet před zástupy čarodějnic a jednotkami chasseurů, potřebují Lou s Reidem spojence. A to silné. Ale ochrana má svou cenu a hrdinové se tak musí rozdělit, aby sehnali posily. Lou a Reid se snaží uzavřít rozšiřující se propast mezi nimi dvěma a zlá Morgane mezitím spřádá svou hru na kočku a myš. A navíc hrozí, že zničí to nejcennější, co mají…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Holubice a had"

Uživatelské hodnocení

Tereza Zajíčková
Skvělé pokračování triologie Holubice a hada. Čekala jsem že díl bude o něco slabší než první, ale nakonec je to na úplně stejné úrovni jako první díl. Moc doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Shelby Mahurinová

Shelby Mahurinová

Shelby Mahurinová vyrůstala na malé farmě v zemědělském kraji v Indianě, kde se z obyčejných větví stávaly kouzelné hůlky a z  krav draci. O svou bujnou představivost nepřišla ani s věkem, takže hry na „co by kdyby“ hraje dodnes – akorát se slovy místo s  kravami. Když nepíše, nejčastěji se dívá na seriál Kancl nebo obsedantně pročítá Twitter. Pořád žije poblíž malé farmy, kde strávila dětství, se svým vysokým manželem, polodivokými dětmi, dvěma psy a kočkou.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM