EN

Bod zlomu

Ollie Ollerton


Přesně ve stylu SAS: Překonej bod zlomu, překonej sám sebe.
Bod zlomu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni strachem. Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voják, prožil ve své kariéře nespočet bodů zlomu. Ať už při výběru do SAS, na misích a bojištích či jako alkoholik na dně lahve. Tato kniha je jeho osobitou výpovědí, nabitou vzpomínkami i těmi nejneuvěřitelnějšími historkami. Jedinečný je však její přesah do civilního života, kdy Ollie předává své zkušenosti, jak právě ony body zlomu překonat.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr military
Jazyk čeština
Původní název Break Point
Původní jazyk angličtina
Počet stran 312
EAN 9788026428510
Datum vydání 25.11.2019
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,51
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Bod zlomu. Chvíle, kdy jste u konce s dechem, na dně svých sil či paralyzováni strachem. Okamžik, kdy zjistíte, kdo skutečně jste… Ollie Ollerton, bývalý elitní voják, prožil ve své kariéře nespočet bodů zlomu. Ať už při výběru do SAS, na misích a bojištích či jako alkoholik na dně lahve. Tato kniha je jeho osobitou výpovědí, nabitou vzpomínkami i těmi nejneuvěřitelnějšími historkami. Jedinečný je však její přesah do civilního života, kdy Ollie předává své zkušenosti, jak právě ony body zlomu překonat. To jsou právě ty chvíle, které člověka posunují dál a dávají životu smysl. V současnosti je Mathew „Ollie“ Ollerton hvězdou televizní show SAS: Odvážnému štěstí přeje, v rámci své společnosti Break-Point školí zaměstnance z korporátního světa a je ambasadorem Royal Marines Charity a ředitelem charity pro duševní zdraví s názvem StrongMen.

Hodnocení čtenářů

Eliška Šafrová
Velmi čtivá kniha, ve které si autor na nic nehraje. Dovolí vám nahlédnout do světa mariňáků, který je jiný než si většina lidí myslí a obeznámí vás s průběhem výběrového řízení k jednotce SAS. Nechybí ani příběhy z doby před narukováním a dojmy autora. Velmi povedené !

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM