EN

Studie kouzel

Maria V. Snyderová


Kořeny kouzel sahají hluboko. Druhý díl akční fantasy série.
Po útěku z Ixie má Jelena v Sitii, dlouho ztracené domovině, šanci znovu se setkat s rodinou. Ale cizí země má vlastní tajemství, a navíc zde s Jelenou jednají jako s nepřítelem. A to i ti, kteří by měli stát na její straně - třeba vlastní bratr. Jelena se musí dostat do citadely, kde se bude učit, jak ovládnout své magické dovednosti. Zatímco se učí pravidla kouzel, narazí i na ty, kteří jsou ochotni udělat cokoli pro to, aby je zlomili. Zachrání ji kouzla kolující jí v krvi, nebo budou její zkázou?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Magic Study
Původní jazyk angličtina
Řada Studie
Překladatel Magdaléna Stárková
Počet stran 472
EAN 9788076611610
Datum vydání 22.03.2021
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,607
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Poté co Jelena odhalila, že má magické schopnosti, musela uprchnout z Ixie, kde jsou kouzla zakázaná. V Sitii, dlouho ztracené domovině, má šanci znovu se setkat s rodinou, kterou nikdy nepoznala. Ale cizí země má vlastní tajemství a navíc zde s Jelenou jednají s podezřením, a dokonce s nenávistí. A to i ti, kteří by měli stát na její straně - třeba vlastní bratr.

Jelena se musí dostat do citadely, kde se bude učit, jak ovládnout své magické dovednosti pod vedením mistrů kouzelníků. Zatímco se učí pravidla kouzel, narazí i na ty, kteří jsou ochotni udělat cokoli pro to, aby je zlomili. A když se objeví kouzelnický odpadlík útočící na mladé ženy, Jelena musí dát všanc vlastní život, aby ho zastavila.

Zachrání ji kouzla kolující jí v krvi, nebo budou její zkázou?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Studie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Maria V. Snyderová

Maria V. Snyderová

Americká spisovatelka Maria V. Snyderová (*1973) se narodila a vyrostla ve Filadelfii. Vystudovala meteorologii a tvůrčí psaní. S vysokoškolským prostředím se nedovedla rozloučit, takže nadále vyučuje na Seton Hill University. Na psaní ji nejvíc baví přípravná část, soustředí se na výzkum, aby byly její příběhy co nejrealističtější. Díky svým knihám se naučila šermovat, vypáčit zámek, jezdit na koni nebo foukat sklo. Když nepíše a nezkoumá, ráda cestuje – sama, s kocourem nebo s rodinou.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - Magie pod drobnohledem

„Pro mě je romantická linka něco jako jiskra, která dodá všemu šťávu. A to napětí mezi Jelenou a Valekem miluju!“
NAPIŠTE NÁM