EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Studie jedu

Maria V. Snyderová


Vyber si: okamžitá smrt, nebo pomalá otrava? Začátek akční fantasy série.
Jelena se vyhnula popravě za vraždu, ale nebylo to zadarmo: stala se ochutnavačkou pokrmů velitele Ixie. S každým soustem teď může dívka zemřít, a navíc už ji rádce Valek pro jistotu otrávil motýlím prachem. Přežít může jen tak, že si u něj každý den vyzvedne protijed. A tím katastrofy nekončí. Rebelové se chtějí zmocnit Ixie a u Jeleny se projeví neovladatelné kouzelné schopnosti. Existuje z téhle situace úniková cesta, na které nestojí smrt?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Poison Study
Původní jazyk angličtina
Řada Studie
Překladatel Magdaléna Stárková
Počet stran 408
EAN 9788076610415
Datum vydání 07.09.2020
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,534
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jelena má být popravena za vraždu, ale na poslední chvíli jí je nabídnuto nečekané omilostnění. Bude jíst ty nejlepší pokrmy, dostane komnaty přímo v paláci – ale také bude riskovat, že ji zavraždí kdokoli, kdo bude usilovat o život velitele Ixie.

A tak se rozhodne stát se ochutnavačkou. Rádce Valek se však rozhodne nenechat nic náhodě a úmyslně ji otráví Motýlím prachem – jedině tak, že si u něj každý den vyzvedne dávku protijedu, odloží o nějaký čas bolestnou smrt otravou.

Jako by toho nebylo málo, v jejím životě následuje jedna katastrofa za druhou. Rebelové mají v plánu zmocnit se Ixie a u Jeleny se projeví kouzelné schopnosti, které nedokáže ovládat. Její život je znovu v nebezpečí a ona si musí vybrat. Ale výsledek tentokrát vůbec není jasný…

Další tituly z řady "Studie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Maria V. Snyderová

Maria V. Snyderová

Americká spisovatelka Maria V. Snyderová (*1973) se narodila a vyrostla ve Filadelfii. Vystudovala meteorologii a tvůrčí psaní. S vysokoškolským prostředím se nedovedla rozloučit, takže nadále vyučuje na Seton Hill University. Na psaní ji nejvíc baví přípravná část, soustředí se na výzkum, aby byly její příběhy co nejrealističtější. Díky svým knihám se naučila šermovat, vypáčit zámek, jezdit na koni nebo foukat sklo. Když nepíše a nezkoumá, ráda cestuje – sama, s kocourem nebo s rodinou.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - Maria V. Snyderová – Studie jedu

„Maria V. Snyderová píše čtivě a chytlavě. Příběh se se sice vyvíjí pozvolna, ale daří se jí namixovat lákavý koktejl z intrik, akce, nebezpečí, trochy humoru a romantiky.“
NAPIŠTE NÁM