EN

Dívka v zrcadle

Katarína Gillerová


Pro jednoho splněný sen, pro druhého noční můra
Hotely, koncertní sály, ustavičné cestování. Vyrůstat s rodiči muzikanty nebylo pro Olivii zrovna snadné. Její dětství bylo sice plné zážitků, ale zato jí chyběly kamarádky a pocit, že někam patří. Ten pozná až v dospělosti díky rodině svého přítele Jonáše. Pak ale do jejích poklidných dnů nečekaně zasáhne příchod nového šéfa – bývalého spolužáka, kterému kdysi zlomila srdce a on se jí za to začne mstít.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Dievča v zrkadle
Původní jazyk slovenština
Překladatel Eva Macháčková
Počet stran 312
EAN 9788026720119
Datum vydání 03.06.2021
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,459
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Hotely, koncertní sály, ustavičné cestování. Tak vypadalo dětství Olivie, jejíž rodiče měli kapelu. Kvůli jejich kočovnému životu neměla Olivie žádné kamarádky ani pocit sounáležitosti. Touha mít kolem sebe blízké lidi ji přivedla do velké rodiny Jonáše. Olivie se snaží zapomenout na traumata z dětství a těší se na společný život s Jonášem. Do jejích plánů nečekaně zasáhne příchod nového šéfa v práci – bývalého spolužáka, kterému kdysi zlomila srdce. Když se šéf rozhodne využít příležitosti, aby se jí pomstil, Olivie nachází oporu u kamarádky Doroty, která se sama snaží vyrovnat se životními zklamáními. Nadějí se pro Dorotu stává sympatický osamělý muž. Když ale kamarádky objeví v jeho sklepě panenku a dětské oblečení, naděje se mění v podezření.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katarína Gillerová

Katarína Gillerová

Narodila se v Kremnici a vyrostla v Žiaru nad Hronom, kde vystudovala střední ekonomickou školu. Po maturitě odešla do Bratislavy a při zaměstnání absolvovala Ekonomickou univerzitu. Je vdaná, má jednoho syna a pracuje jako ekonomka. Autorka, která je označována za slovenskou Danielle Steelovou, v Česku vydala více než desítku románů pro ženy. Patří mezi ně Zapomeň na minulost (2012), Kroky v dešti (2017), Cizí ložnice (2018), Život plný iluzí (2020), Jen trochu lásky (2020) či Dívka v zrcadle (2021). Na knihu Příliš mnoho tajemství navázala volným pokračováním Příliš mnoho vzpomínek. Zpestřením její tvorby je mysteriózní thriller Mlha mezi námi.
Zobrazit profil autora

Recenze

knihazaknihou.cz - Dívka v zrcadle

...„Čtivý styl i dostatek dějových zvratů vás nese zrychleným tempem ke svému závěru, který vás donutí popřemýšlet nad životními otázkami, jenž vám Katarína Gillerová jen tak nahodile předestře, ale jejich poselství ve vás zůstane rezonovat.“...
NAPIŠTE NÁM