EN

Vlastnoručně vyrobený zápisník

27 tipů na výrobu bloku, diáře, deníku, adresáře, pořadače a fotoalba

Loicia Itréma


Ideální zápisník, který zaručeně splní všechny vaše náročné požadavky, je jen ten, který si sami zhotovíte doslova "na míru"!
Zápisníky jsou úžasným zdrojem inspirace, pomocníkem k uspořádání každodenních záležitostí a prostorem, kde si můžete hrát a experimentovat. Pojďte si vyrobit dokonalý zápisník na míru, který bude určen jen a jen pro vás! Ať už si ho vytvoříte sami doslova od A do Z, nebo si ten stávající jen vylepšíte, naučíte se při tom spoustu různorodých DIY technik a navíc dostanete cenné tipy, jak si rozvrhnout a čím zaplnit každou jejich stránku. Až budete mít zápisník hotov, můžete se pustit do výroby záložek!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Faire son carnet créatif
Původní jazyk francouzština
Počet stran 96
EAN 9788026426240
Datum vydání 29.07.2019
Věk od 15
Formát 170x240 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,294
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Je tolik dobrých důvodů, proč si pořídit více originálních zápisníků najednou… Jsou přece úžasným zdrojem inspirace, nástrojem uspořádání každodenních záležitostí a prostorem, kde si můžete hrát a experimentovat. Pojďte si vyrobit dokonalý zápisník na míru, který bude určen jen a jen pro vás!

Ať už si vytvoříte zápisník sami doslova od A do Z, nebo si ten stávající jen upravíte, ­určitě neodoláte našim 27 inspirativním nápadům:

  • moderní bullet journal,

  • nezbytný notýsek na poznámky

  • chytrý zápisník kakebo

  • receptář pro labužníky

  • praktický diář

  • nostalgický cestovní deník

… a k nim všem plno elegantních záložek!

Při samotné tvorbě zápisníků se navíc naučíte různorodé DIY (do it yourself) techniky (vyšívání, skládání, lepení, šití, kreslení, tkaní apod.) a také dostanete cenné tipy, jak uspořádat a zaplnit každou jejich stránku!

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM