EN

Drak s čokoládovým srdcem

Stephanie Burgisová


Fantasy dobrodružství s dračí holkou, která má srdce ze zlata. Vlastně ne, z čokolády!
Dračice Aventurína je připravena vylétnout z rodné jeskyně a objevovat svět. Jenže její rodiče si to nemyslí. Tak se jim to rozhodne dokázat a zajme to nejnebezpečnější zvíře ze všech – člověka. Kdyby jen tušila, že žena, na kterou narazí, jí dá vypít začarovanou čokoládu, po které se přemění v obyčejnou lidskou holku! Ale Aventurína se nevzdává. Stačí jen získat místo učně v čokoládovně a pak ještě všem ukáže, kdo je tady drak!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Dragon with a Chocolate Heart
Původní jazyk angličtina
Počet stran 240
EAN 9788025342084
Datum vydání 06.06.2019
Věk od 8
Formát 129x198 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,342
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Aventurína je statečný mladý drak připravený vylétnout z rodné jeskyně a objevovat svět. Jenže její rodiče si to nemyslí. A tak jim to dokáže skutkem navýsost odvážným. Zajetím toho nejnebezpečnějšího zvířete – člověka.

Kdyby jen tušila, že žena, na kterou narazí, jí dá vypít začarovanou čokoládu, po které se dračice přemění v obyčejnou lidskou holku bez jediného drápu, ostrého zubu, natož ohnivého dechu!

Ale Aventurína se nevzdává. V hloubi duše je stále tím hrozivým drakem, i když nyní s nově objevenou vášní pro čokoládu. Stačí jen získat místo učně v čokoládovně a pak ještě všem ukáže, kdo je tady drak. Nebo ne?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

klubknihomolu.cz - Čokoláda na draka!

„...Aventurína představuje jakožto mladá dračice uvězněná v holčičím těle a neznámém lidském světě vcelku originální a zábavnou postavu. Potácí se ulicemi jako bezradné a divoké dítě s vlastním názorem na vše kolem...“
NAPIŠTE NÁM