EN

Láska na jedno kliknutí

Cyril Massarotto


Kde všude může číhat láska?
Julie je třicetiletá Pařížanka a pracuje jako uklízečka. Paul má čtyřicet let, je chirurg a žije v Londýně. Jejich osudy by se normálně nikdy nespojily, ale speciální aplikace Click & Love je svede dohromady. S každou další zprávou roste jejich touha po setkání, jenže aplikace pečlivě cenzuruje všechny informace, které by mohly vést k jejich schůzce. A když se jim konečně povede setkat se tváří v tvář, stane se něco nevysvětlitelného…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Click & Love
Původní jazyk francouzština
Počet stran 360
EAN 9788026716174
Datum vydání 03.10.2019
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,406
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Třicetiletá Pařížanka Julie přestala věřit na lásku, a aby si vydělala na živobytí, musí dělat uklízečku. Paulovi je čtyřicet. Je chirurg, žije v Londýně a stále se nesmířil se smrtí své ženy. Životní cesty Julie a Paula by se nejspíš nikdy neprotnuly… A přesto se postupně sblíží díky zvláštní aplikaci Click & Love, která si však zároveň pohraje i s jejich nervy.

Zatímco jejich touha po setkání se s každou další zprávou stává čím dál palčivější, Click & Love podrobuje cenzuře všechny informace, aby si sami nemohli ani domluvit schůzku. Jsou to muka. A spolu s nimi vystává otázka: O co jde neviditelné ruce, která se ukrývá za displejem?

Julie a Paul se z obou stran Lamanšského průlivu pokusí udělat všechno, aby stroji nalíčili past. Když se jim konečně podaří vidět se „doopravdy“, stane se něco nevysvětlitelného, co jim převrátí život vzhůru nohama…

Cyril Massarotto citlivě a zároveň s humorem zkoumá slasti a strasti randění v době textových zpráv, webových seznamek a aplikací.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM