EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Nejen jóga pro bolavá záda

Kolektiv


Nenechte se už dál trápit a dopřejte svým zádům zaslouženou péči
Ať už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech. V této knize naleznete 40 jednoduchých ilustrovaných cviků, které vám pomohou zbavit se bolestí zad jednou provždy. Cviky jsou rozděleny do tří celků a doplněny o dechová cvičení a aktivity k propojení těla a mysli. Navíc zde naleznete také tipy, jak se bolestí zad vyvarovat při cestování či dlouhém sezení.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Practical Solutions for Back Pain Relief
Původní jazyk angličtina
Počet stran 168
EAN 9788026424130
Datum vydání 25.02.2019
Věk od 12
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,504
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ať už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech. Nenechte se už dál trápit a dopřejte svým zádům zaslouženou péči. V této knize naleznete 40 jednoduchých ilustrovaných cviků z velké části postavených na józe, které vám pomohou zbavit se bolestí zad jednou provždy.

Cviky jsou rozděleny do tří celků a doplněny o dechová cvičení a aktivity k propojení těla a mysli. Navíc zde naleznete také tipy, jak se bolestí zad vyvarovat při cestování či dlouhém sezení, i alternativy k léčbě analgetiky či invazivními metodami.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM