EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Tak pravil Zarathustra (audiokniha)

Friedrich Nietzsche


Výběr z proslulého díla slavného německého myslitele nyní jako audiokniha v režii známé rozhlasové režisérky Hany Kofránkové
Tak pravil Zarathustra - audiokniha obsahuje básnicky filozofické dílo vykládající myšlenky slavného myslitele prostřednictvím interpretace fiktivních cest a učení perského proroka Zarathustry.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Interpret Jaromír Meduna
Délka 6 hodin 11 minut
Jazyk čeština
EAN 8594015312798
Datum vydání 15.01.2018
Věk od 15
Formát 140x125 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Edice Audioknihy
Hmotnost 0,055
Typ CD audio

Výběr z proslulého díla slavného německého myslitele nyní jako audiokniha v režii známé rozhlasové režisérky Hany Kofránkové. Ve spolupráci s Audiostory Sám Nietzsche svého „Zarathustru“ považoval neskromně za nejlepší knihu, jaká byla vůbec kdy napsána. Nemusíme s takovým hodnocením souhlasit, ale sotva se ubráníme dojmu, že zde máme před sebou cosi neobyčejného. Svými myšlenkami o smrti Boha, vůli k moci a nadčlověku budil Nietzsche ve své době zděšení a pohoršení, a na vnímavého čtenáře budou znepokojivě působit i dnes a možná právě dnes. Nejde navíc o suchopárně odborné výklady, těch Nietzsche nikdy nebyl zastáncem – snad právě v Zarathustrovi dovedl k dokonalosti žánr filosofické básně.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Friedrich Nietzsche

Friedrich Nietzsche

Filolog, filosof a básník Friedrich Nietzsche (1844–1900) patří k největším filosofickým géniům nejen svého 19. století, ale bezpochyby všech dob.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM