EN

Psí tinder

Randění z po(d)hledu vašeho psa

Petra Macková Hrochová


Veselé vyprávění o hledání muže snů z pohledu lehce náročného psa.
Příhody buldočka Evžena a jeho atraktivní lidské paničky. Jako nerozlučná dvojice se spolu vydávají do restaurací, na výstavy, na výlety, do posilovny a každý den do práce. Přičemž se zaměřují (oba) na vyhlížení muže, který by jim (oběma) vyhovoval. Veselé vyprávění o hledání muže snů z pohledu lehce náročného psa.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Lucie Králíková
Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788075973771
Datum vydání 21.03.2019
Věk od 15
Formát 130x190 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,391
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Buldoček Evžen má životě ve velkoměstě rád. Jako správný zástupce svého psího plemene zrovna moc netouží po náročných výšlapech do lesa nebo po životě na statku, kde by se o životní prostor musel dělit se slepicemi a kozami. Ve městě může i jako pes prožít celý život v kavárnách a barech. Stačí se vždy bezelstně podívat na dámu u vedlejšího stolu, a už mu u čenichu přistane kousek koláče. S radostí doprovází svou paničku na ranní kávu, odpolední čaj nebo večerní drink.

Spolu se svou atraktivní lidskou paničkou se jako nerozlučná dvojice vydávají do restaurací, na výstavy, na výlety, do posilovny a každý den do práce. Přičemž se zaměřují (oba) na vyhlížení muže, který by jim (oběma) vyhovoval.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Meg Sukkari
skvela knizka od skvele inteligentni autorky
Karla Mornstein-Zierotinová
Milé, zábavné, osvěžující ....

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Petra Macková Hrochová

Petra Macková Hrochová

Narodila se 17. července 1986 v Pardubicích, kde vystudovala zdejší osmileté gymnázium. Nesnášela sloh snad ještě víc než tělocvik, což se změnilo až po třicítce, takže teď s potěšením píše a ve volných chvílích běhá. Je sice inženýrkou ekonomie, ale naštěstí i pro vaše peníze se národnímu hospodářství nikdy nevěnovala. Kromě nekritické lásky ke psům a kritické lásky k manželovi trpí i slabostí pro dobré víno a jídlo. Žije poklidným maloměstským životem v Zábřeze.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM