EN

Five Nights at Freddy's 1.: Stříbrné oči

Scott Cawthon, Kira Breed Wrisley

4,4
( 11 )

Vražedná jízda začíná, připoutejte se!
Kniha inspirovaná nejprodávanější sérií hororových videoher sleduje příběh Charlie a jejích přátel, kteří se po deseti letech od hrůzných událostí vrací do rodného města. Tehdy došlo v místní pizzerii ke čtyřnásobné vraždě. Ale kdo je vlastně vrah? Cesta zpět je otevřená, vše vypadá jako tehdy, jen kdysi roztomilí maskoti oblíbené restaurace změnili tvář…

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788075977496
Datum vydání 19.10.2020
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,366
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Deset let po strašlivých vraždách v pizzerii Freddyho Fazbeara, které vyděsily celé město, se Charlie, dcera majitele restaurace, a její přátelé z dětství vrací na místo činu. Sešli se přesně na výročí tragédie a opět otevírají dveře prokleté pizzerie, která byla celé dlouhé roky opuštěná. Jakmile se však ocitnou uprostřed restaurace, uvědomí si, že se něco změnilo. Čtyři maskoti, kteří kdysi bavili návštěvníky pizzerie, se změnili. Nyní mají strašlivé tajemství - a vražedný plán… Kniha je inspirovaná nejprodávanější sérií hororových videoher.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Five Nights at Freddy's"

Uživatelské hodnocení

Fildasin 11
Kniha je zkvěle zpracovaná s postupně se rozvíjejícím příběhem. Doufám že se dočkám přeložené twisted ones a the fourth closet.
Václav Zahradník
skvělá kniha

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Cawthon

Scott Cawthon

Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978. v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a stala se kultovní klasikou. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM