EN

Five Nights at Freddy 3: Čtvrtá šatna

Scott Cawthon


Další infarktové vyprávění od tvůrce fenomenální hororové hry
Co se doopravdy stalo s Charlie? To je otázka, která Johna stále trápí – spolu s nočními můrami o jejím zmizení a zázračném znovuzjevení. Nejraději by na všechny příšerné zážitky spojené s pizzerií Freddyho Fazbeara zapomněl, jenže minulost se jen tak pohřbít nedá. Mezitím se v Hurricane koná otevření nové pizzerie s animatronickými loutkami, které doprovází nová vlna únosů. A ty jsou až děsivě povědomé. Dokáže John s pomocí ostatních záhadu objasnit?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Five Nights at Freddy's
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
Počet stran 288
EAN 9788076832183
Datum vydání 07.11.2022
Věk od 11
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,378
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Co se doopravdy stalo s Charlie? To je otázka, která Johnovi neustále vrtá hlavou - spolu s Charliiným zdánlivým zmizením a zázračným znovu zjevením. John by nejraději zapomněl na všechny příšerné zážitky, které se okolo pizzerie Freddyho Fazbeara udály, jenomže minulost se nedá tak jednoduše pohřbít.

Mezitím se v Hurricane otevírá nová pizzerie s animatronickými loutkami, což doprovází i nová vlna únosů. John se neochotně dává dohromady s Jessicou, Marlou a Carltonem a společně se pokoušejí záhadu vyřešit a najít mizející děti. Během tohoto dobrodružství se jim podaří vypátrat, co se skutečně přihodilo Charlie, a objeví i strašlivý odkaz výtvorů jejích otce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Five Nights at Freddy's"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Cawthon

Scott Cawthon

Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978 v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a zařadila se mezi kultovní klasiku. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM