EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Jednorožci - relaxační omalovánky

Kolektiv


Jednotlivé stránky lze díky perforaci z knihy snadno vytrhnout.
Nádherní a vznešení jednorožci, mýtická stvoření zahalená tajemstvím, jsou považováni za symbol síly, čistoty, krásy a panenství. Tyto relaxační omalovánky přinesou radost i praktické využití dětem i dospělým všech věkových skupin. Ať už malujete pro radost, potřebujete se uvolnit po školním či pracovním dni nebo hledáte sami sebe, vybarvování vám kromě příjemně strávených chvil přinese mnohá pozitiva. Je prokázáno, že relaxační malování odbourává stres, uvolňuje napětí a tvořivost.

Detailní informace

Ilustrátor Kolektiv
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 8594050424739
Datum vydání 21.05.2018
Věk od 6
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,321
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

Nádherní a vznešení jednorožci, mytická stvoření zahalená tajemstvím, jsou považováni za symbol síly, čistoty, krásy a panenství.

Tyto relaxační omalovánky přinesou radost i praktické využití dětem i dospělým všech věkových skupin.

Ať už malujete pro radost, potřebujete se uvolnit po školním či pracovním dni nebo hledáte sami sebe, vybarvování vám kromě příjemně strávených chvil přinese mnohá pozitiva. Je prokázáno, že relaxační malování odbourává stres, uvolňuje napětí, rozvíjí všímavost, tvořivost, schopnost soustředit se i umění vidět krásu kolem nás i uvnitř sebe sama.

Jednotlivé stránky lze díky perforaci z knihy snadno vytrhnout, a vy si tak můžete vybarvený obrázek pověsit v pokoji nebo ho zarámovat a věnovat jako dárek.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM