EN

Příběh plný odvahy a dobrodružství v nelítostném světě vikingů.
Eelyn celý svůj život bojuje proti odvěkému nepříteli – klanu Riki. Když na bitevním poli zahlédne svého bratra, kterého viděla před pěti lety umírat, nevěří vlastním očím. Teď stojí proti ní na straně nepřítele. Jeho zrada však není to jediné, čemu musí Eelyn čelit. Po neúspěšném boji se z ní stane otrokyně a čeká ji krutá zima v zajetí. Všechno ale změní útok krvelačného klanu, v jehož skutečnou existenci nikdo nevěřil.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Sky in the Deep
Původní jazyk angličtina
Řada Klan
Počet stran 320
EAN 9788025340455
Datum vydání 31.01.2019
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,55
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Život sedmnáctileté Eelynin je drsný, ale jednoduchý. Má bojovat za svůj klan proti odvěkému nepříteli – klanu Riki – a přežít. To se jí daří až do okamžiku, kdy na bitevním poli zahlédne svého bratra, kterého viděla na vlastní oči před pěti lety umírat. Teď stojí proti ní na straně nepřítele.

Jeho zrada není to jediné, čemu po prohrané bitvě musí čelit. Stala se z ní otrokyně a čeká ji krutá zima v zajetí mezi nepřáteli. Když na vesnici zaútočí krvelačný klan, v jehož skutečnou existenci nikdo nevěřil, vše se změní. Jestli chce Eelyn zachránit sebe i své vlastní lidí, musí začít důvěřovat nepřátelskému válečníkovi Fiskemu. Společně se musí pokusit o nemožné: sjednotit jejich klany proti nebezpečnému protivníkovi. Jen tak mají šanci na přežití.

Zůstane Eelyn věrná svému klanu a své rodině, nebo vloží naději do rukou těch, které celý život nenáviděla?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Super to bylo. Presne to, co jsem ted potrebovala. Skvele se to cetlo a ze byl dej predvidatelny? No a? Ja se skvele bavila a na tom zalezi ;-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Adrienne Youngová

Adrienne Youngová

Adrienne Youngová je autorka New York Times bestselleru Klan. Rodilá Texasanka a gurmánka má zálibu v  historii a cestování. Pokud zrovna nepíše, cvičí jógu, prochází antikvariáty a hledá staré knihy, pije víno nebo se prochází oblíbeným muzeem. Žije se svým manželem, režisérem dokumentárních filmů, a se svými čtyřmi dětmi na Západním pobřeží.
Zobrazit profil autora

Recenze

Thatreaderscorner.blogspot.com - Přečteno! Klan

„Pokud máte rádi prostředí a příběhy Vikingů a jejich klanů, myslím, že se vám tahle knížka bude líbit. Zároveň ji doporučuji jako takový „úvod do fantasy pro mladistvé“, ačkoliv nemá fantasy prvky, přijde mi, že nad celým dějem visí velice magická atmosféra. Navíc jelikož se jedná o standalone, nemusíte se obávat, že děj skončí v půlce a budete muset čekat na další díl!“
NAPIŠTE NÁM