Šestá oběť | Albatrosmedia.cz
EN

Šestá oběť

Tessa Harrisonová


První případ Constance Piperové
V temných ulicích Whitechapelu se koncem 19. století neschovává jen bída, smrad, prostitutky a tolik vyhledávané potratářství… Kdo ve skutečnosti může za zmizení mladých dívek? Je to všechno práce nechvalně známého Jacka Rozparovače, který je s touto londýnskou čtvrtí neodmyslitelně spjat? Muž v dlouhém plášti a klobouku vraždí prostitutky, ale kdo má na svědomí vraždy, které nenesou jeho podpis? A je vůbec nějaká žena v bezpečí?

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Dina Podzimková, Mgr.
Počet stran 400
EAN 9788075971913
Datum vydání 25.10.2018
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,593
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

V temných ulicích Whitechapelu se koncem 19. století neschovává jen bída, smrad, prostitutky a tolik vyhledávané potratářství…

Tessa Harrisová se nechala volně inspirovat brutálními vraždami, které byly spáchány právě v této londýnské čtvrti neodmyslitelně spojené s postavou Jacka Rozparovače. Narušuje však kanonizovanou pětici jeho obětí a představuje prostředí mnohem temnější.

Kdo ve skutečnosti může za zmizení mladých dívek? Je to všechno skutečně práce nechvalně známého Jacka? Muž v dlouhém plášti a klobouku vraždí prostitutky, ale kdo má na svědomí vraždy, které nenesou jeho podpis? A je vůbec nějaká žena v bezpečí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Případy Constance Piperové"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM