EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 


Romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti.
Když Sal v dětství viděla v televizi Reinera Kultiho, jak dává gól, inspiroval ji, aby taky začala hrát fotbal a tvrdě na sobě dřela. Z okouzlené holčičky se stala silná žena a skvělá fotbalistka. Teď, o pár let později, přichází její idol jako asistent trenéra. Jenže fotbalista, do nějž byla kdysi platonicky zamilovaná, a muž, který se stal jejím trenérem, jako by byli dva různí lidé. Je zachmuřený, samotářský a neurvalý. Vytáhne ho Sal z jeho ulity?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Kulti
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
Počet stran 512
EAN 9788025340523
Datum vydání 21.02.2019
Věk od 17
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,619
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Když se chlapík, kterého odmalička zbožňuješ, stane tvým trenérem, zní to jako sen. Ale to probuzení…

Netrvalo ani týden, aby Sal Casillasová o fotbalové hvězdě, která ji v dětství inspirovala natolik, že sama začala hrát profesionální fotbal, ztratila veškeré iluze. Kam se poděly její sny o tom, že si Reinera Kuliho jednou vezme? Její idol je teď tady, nastoupil do jejího týmu jako trenér. Je však zachmuřený, samotářský a neurvalý. Zkrátka úplně jiný, než si ho vysnila…

Bude mít Sal odvahu vytáhnout ho z jeho ulity a probudit v něm znovu vášeň a energii, kterými před lety hýřil a které ji tolik okouzlovaly? Ustojí tlak médií, která se kolem Kultiho neustále točí a pod jejichž drobnohledem se teď ocitá i ona?

Mariana Zapata patří mezi nejoblíbenější autorky romantickým příběhů současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, kterým vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď potřebujete začíst do její další knihy.

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Tak tohle bylo naprosto skvělé! Skvělá Sal, děsný bručoun Kulti, kterého si stejně zamilujete, jejich dohadování a slovní přestřelky, napětí, přezdívky, jak to bude dál, kdy už teda konečně oběma docvakne, že nejsou jen kámoši... Celý příběh je vtipně, svižně napsaný, průběžně způsobuje úsměv na tváři :) Za mne naprostá paráda a skvělé čtení pro každou romantickou duši od 15 do 99.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Mariana Zapata

Mariana Zapata

Mariana Zapata je bestsellerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. Její knížky jsou plné romantiky, ale také ostrého humoru a silných slov. Své první literární pokusy spáchala už v dětství a na internetu dodnes někde existuje stránka s její boy band fanfiction. Mariana žije v malém městečku jménem Pagosa Springs v Coloradu se svým manželem a nejlepším přítelem Chrisem Letchfordem a jejich dvěma dogami, Dorianem a Kaiserem. Když nepředstírá, že píše, čte si sci-fi, steam punk nebo historické romance. 
Zobrazit profil autora

Recenze

martinus.cz - Kulti

„Jedna z NAJ kníh, aké som kedy čítala - a že ich bolo veľa. V 508 stranovej kráske sa toho skrýva veľa a pritom pre dychtivého čitateľa tak málo... Zbožňujem Sal a jej myšlienkové pochody, humor, ktorý bol v knihe po celý čas a aj ten tvrdý slovník či erotické scény, ktoré v správnej romanťárne nemôžu chýbať. Mariana Zapata je ďalšia z TOP autoriek, od ktorej chcem čítať omnoho viac, než len jedn...
NAPIŠTE NÁM