České pohádky | Albatrosmedia.cz
EN

České pohádky

Alena Peisertová

3,5
( 2 )

Příběhy, ve kterých vítězí dobro nad zlem
Pohádky ze zlatého fondu klasické české literatury vybrala a pro malé čtenáře upravila Alena Peisertová a půvabnými ilustracemi oživila Dagmar Ježková. Věříme, že příběhy, v nichž vítězí dobro nad zlem, bystrý úsudek nad hloupostí a odvaha nad zbabělostí, potěší i dnešní děti - ať už jim je budou předčítat rodiče či prarodiče, nebo se do nich začínající čtenáři pustí sami. V knize si přečtete např. o Zlatovlásce, Chytré horákyni, Smolíčkovi, Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, ...

Detailní informace

Žánr pohádka
Ilustrátor Dagmar Ježková
Jazyk čeština
Počet stran 88
EAN 9788026613275
Datum vydání 22.10.2018
Věk od 5
Formát 170x243 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,406
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Koblížek na vandru, Zlatovláska, Princ Bajaja, Dlouhý, Široký a Bystrozraký a další pohádky ze sbírek Boženy Němcové, Karla Jaromíra Erbena a Františka Bartoše patří do zlatého fondu klasické české literatury pro malé čtenáře. Pohádkové příběhy, v nichž ožívají krásné princezny, stateční princové, hrůzostrašní draci, čerti a černokněžníci, chytrá zvířátka i obyčejní lidé, provázely již mnoho čtenářských generací. Věříme, že příběhy, v nichž vítězí dobro nad zlem, bystrá hlava nad hloupostí a odvaha nad zbabělostí, potěší i dnešní děti – ať už jim je budou předčítat rodiče či prarodiče, nebo se do nich začínající čtenáři pustí sami.

O řepě

O Smolíčkovi

Koblížek na vandru

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

O chytré královně

O perníkové chaloupce

Zlatovláska

Jak stařeček měnil, až vyměnil

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Chytrá horákyně

Hrnečku, vař!

Princ Bajaja

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.