Temné nadání – Zlatá klec | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!

Temné nadání – Zlatá klec

Vic Jamesová

4,2
( 5 )

Dekadentní vize Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností. První díl dystopické série.
Svět je v rukou Mocných. Díky magické Síle ovládají politiku, obchod, finance i životy obyčejných lidí. Ti, kteří mezi ně nepatří, musí nastoupit na desetileté nucené práce. V naději, že zůstanou pohromadě, nastupují Hadleyovi do služby společně se svými dětmi. V den odjezdu je však šestnáctiletý Luke poslán do nejhoršího pracovního tábora v zemi. Zbytek rodiny odjíždí do přepychového sídla nejmocnější rodiny v Anglii. Budou ještě někdy spolu?

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 328
EAN 9788025340431
Datum vydání 24.01.2019
Věk od 15
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,524
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dekadentní vize dystopické Anglie, ve které se mísí magie se syrovostí, láska s krutostí a intriky se statečností.

Svět je v rukou Mocných. Díky magické Síle ovládají politiku, obchod, toky peněz i životy obyčejných lidí. Ti, kteří mezi elitu nepatří, musí nastoupit na desetileté nucené práce.

V naději, že zůstanou pohromadě, chtějí Hadleyovi nastoupit do služby společně se svými třemi dětmi. V den odjezdu je však šestnáctiletý Luke poslán do jednoho z nejhorších pracovních táborů v zemi. Zbytek rodiny odjíždí do přepychové sídla Jardinů, nejmocnější rodiny v Anglii.

Zatímco Luke přežívá ze dne na den, jeho sestry si užívají luxusu i nebezpečného přátelství se členy rodiny Jardinů. Všichni však stále myslí na jediné: jak uprchnout ze zlaté klece a být opět spolu…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Temné nadání"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

kniznipristaviste.blogspot.com - Recenze – Zlatá klec

„Už od prologu mě kniha nesmírně vtáhla do děje. Akcí nabitý začátek, který nám ukazuje nešťastnou matku bojující o svobodu své dcerky, nakonec končí tragicky. A hned další kapitola začíná u šestnáctiletého chlapce, který řeší školu, aniž by tušil, že o několik hodin později se jeho život změní. Z prvního dílu nové série jsem nadšená.“
NAPIŠTE NÁM