EN

Ověřeno rodiči

Cestování s dětmi, které vás bude bavit

Ověřeno Rodiči s.r.o.


Tipy od rodičů pro rodiče, jak cestovat s dětmi, aby si to užila celá rodina
Zábavnou dovolenou nebo výlet si můžete užít i s malými dětmi. Zdá se vám to nemožné? Autoři z týmu Ověřeno rodiči sepsali své zkušenosti s cestováním po Česku i do zahraničí. Poradí vám, jak plánovat výlety, u kterých nevypustíte duši, jak předejdete trablům, zabavíte děti, a budete mít radost ze společně stráveného času. Navíc zjistíte, že není ostuda nazývat výletem okruh dlouhý jeden kilometr, nebo mít občas chuť vše zabalit a utéct do lesa.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026420842
Datum vydání 20.09.2018
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,564
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zábavnou dovolenou nebo výlet si můžete užít i s malými dětmi. Zdá se vám to nemožné? Autoři z týmu Ověřeno rodiči sepsali své zkušenosti s cestováním po Česku i do zahraničí. Poradí vám, jak plánovat výlety, u kterých nevypustíte duši, zabavíte děti a vyhnete se trablům. Nejdůležitější je radost ze společně stráveného času. Zjistíte, že i jednokilometrový okruh můžete nazvat výletem a je úplně normální, když máte občas chuť všechno zabalit a utéct do lesa.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ověřeno Rodiči s.r.o.

Ověřeno Rodiči s.r.o.

Věříme, že nejlepší místa, kam vyrazit s dětmi, najdete na doporučení dalších rodičů. A proto jsme se my tři: Michal, Petra a Romana, rodiče malých dětí, rozhodli založit web a začít na něm sdílet zkušenosti z cest, kde se nám s dětmi líbilo. Postupně se přidala spousta dalších rodičů, a tak dneska na webu overenorodici.cz najdete mraky vyzkoušených míst, kde si to s dětmi zaručeně užijete. Během našich cest jsme se zároveň přesvědčili, že děti nejsou pro cestování žádná překážka. Naopak, můžou výrazně obohatit to, jakým způsobem nová místa vnímáme a cestování prožíváme. Jen se na ty nové členy posádky trochu připravit. Rádi bychom motivovali i další rodiče, aby se nebáli vyrazit a užili si krásný čas na cestách s dětmi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM