EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD J. K. ROWLINGOVÉ JAKO DÁREK

Na lovu

Meagan Spooner


Když se Kráska vydá na lov Zvířete... Mrazivé převyprávění oblíbené pohádky.
I když Kráska vyrostla mezi šlechtici, zná tajemství lesa lépe než kdokoli jiný. Poté co její otec přijde o majetek, musí se i se sestrami odstěhovat pryč z města. Uleví se jí, protože v lese se už nemusí dál přetvařovat. Jenže při lovu její otec zmizí a Kráska nemá na vybranou. Vydává se ho hledat a stopuje tajemné Zvíře až do jeho království, do světa z pohádek, který ji může zničit, nebo spasit. Ale kdo přežije tento lov: Kráska, nebo Zvíře?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Hunted
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zdeněk Uherčík
Počet stran 328
EAN 9788075445001
Datum vydání 05.02.2018
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,531
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Když se Kráska vydá na lov Zvířete…

Kráska zná tajemný les lépe než kdokoli jiný. Cítí ho ve své krvi. I když vyrostla mezi šlechtici daleko od lesa, ví, že temný hvozd skrývá tajemství, která dokáže odhalit jen pravý lovec. Když její otec přijde o všechno jmění a Yeva se musí společně se sestrami odstěhovat pryč z města, uleví se jí. Uprostřed divočiny se nemusí přetvařovat a usmívat se na bohaté dámy – nebo se vdát za bohatého šlechtice….

Ale ve chvíli, kdy v lesích zmizí při lovu její otec, nemá Yeva na vybranou – musí ho najít. A jediná cesta vede po stopách stvoření, které se otec snažil ulovit. Přes varování sester se vydává do lesa a stopuje Zvíře až do jeho království – zakletého údolí, zničeného zámku a světa plného stvoření, o kterých slyšela pouze v pohádkách. Do světa, který ji může zničit, nebo spasit.

Zbývá jen jedna otázka. Kdo přežije tento lov: Kráska, nebo Zvíře?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lucie Valeriánová
Velmi krásný příběh plný citů a emocí. V knize nevystupuje příliš postav. Bylo příjemné se nechat obklopit tou atmosférou. Jediné co mi moc nesedělo byl příliš rychlý spád na konci knihy. Jinak velmi napínavé, kniha se čte sama.
Šárka Fejtová
Krásný příběh na motivy Krásky a Zvířete. První polovina knihy je méně záživná a chvíli trvá, než se začne skutečně něco dít. I když je postupným čtením jasné, jak příběh dopadne, moc jsem si užívala chvíle, kdy se ze Zvíře pral sám se sebou. Jeho pasáže byly perfektním zpestřením celé knihy. Přidáním motivu pohádky O ptáku Ohnivákovi knihu skvěle oživilo. Co mě tak trošku zklamalo, byl konec, který autorka vzala poměrně rychle. Dovedla bych si představit před epilogem snad jednu nebo dvě kapitoly. Škoda.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Meagan Spooner

Meagan Spooner

Meagan Spoonerová se chtěla stát archeoložkou nebo astronautkou. Vystudovala scenáristiku v New Yorku a od té doby žije v Austrálii. Se svou rodinou procestovala Egypt, jižní Afriku, Řecko, Antarktidu nebo také Galapágy a tvrdí, že v každém příběhu, který napíše, se skrývá kousek nějakého jejího výletu. Mimo jiné také hraje na kytaru, velice ráda čte a baví ji počítačové hry.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM