EN

Nejkrásnější čas v roce

Joanna Bolouri

4,7
( 3 )

Humorná lovestory, která zahřeje u srdce
Emily má skvělou práci, přátele a nádherný byt, dostatečně vzdálený od její bláznivé rodiny, kterou navštěvuje jen jednou za rok. S přítelem Robertem jí to taky klape, a tak jediný stres v jejím životě představuje její hlučný soused Evan. Jenže pak se její vztah nečekaně rozpadne a Emily se dostane do úzkých. S kým pojede na Vánoce domů?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Most Wonderful Time of the Year
Původní jazyk angličtina
Počet stran 376
EAN 9788075972330
Datum vydání 15.11.2018
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,513
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Emily má skvělou práci, přátele a nádherný byt, dostatečně vzdálený od její bláznivé rodiny, kterou navštěvuje jen jednou za rok. Jediná věc, která ji v životě stresuje, je její soused Evan a jeho záliba ve flirtování, hlasité hudbě, a ještě hlasitějším sexu. Ale nejde o nic, s čím by se nedokázala vypořádat…

Emily má taky přítele Roberta, se kterým jí to opravdu klape. Dokonce ho plánuje vzít domů na Vánoce. Konečně už žádná lítost ze strany rodičů a sourozenců.

Jenže pak se její vztah s Robertem najednou rozpadne a Emily je v koncích. Jak se teď může ukázat doma? Emily se proto rozhodne požádat o pomoc Evana. Roberta zkrátka o Vánocích doma ukáže, i kdyby neměl být skutečný…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Skvělá "romantická komedie", která se čte úplně sama. Hodně mě bavila a i když byla předvídatelná, nešlo se odtrhnout. Naprosto dokonalá oddechovka, která potěší každou romantickou dušičku. Jen bych ubrala sprotá slova, ta tam byla zbytečná a rušivá. Ale i tak jsem si příběh užila :-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM