EN

Polda a Olda - Kniha 1

Stanislav Havelka, Petr Chvojka


Úspěšný komiksový seriál o přátelství obyčejného kluka s neobyčejným skřítkem, který se umí proměňovat.
Máte rádi veselé komiksové příběhy, které vycházely ve Čtyřlístku? K těm nejoblíbenějším patřil seriál Polda a Olda. Příběh o přátelství obyčejného kluka s neobyčejným skřítkem, který se dokáže proměňovat, je plný veselých dobrodružství, která dokážou nadchnout i v dnešním světě. Nyní vám ho nabízíme knižně v trojsvazkovém souborném vydání. První svazek zahrnuje 27 příběhů a doslov Pavla Kořínka věnovaný postavě jedinečného ilustrátora a kreslíře Jaroslava Maláka.

Detailní informace

Žánr komiks
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Řada Polda a Olda
Počet stran 176
EAN 9788000046785
Datum vydání 20.03.2017
Věk od 6
Formát 163x238 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,51
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jaroslav Malák patří k nejzajímavějším českým ilustrátorům dětské knihy. Jeho svérázný rukopis je stejně nezaměnitelný jako rukopis Adolfa Borna či Věry Faltové. Všechny tři tvůrce spojuje též tvorba komiksových seriálů pro slavný časopis Čtyřlístek. Jaroslav Malák pro něj spolu s Petrem Chvojkou a později též se Stanislavem Havelkou vytvořili seriál Polda a Olda o přátelství obyčejného kluka s neobyčejným skřítkem, který se dokáže proměňovat. Jejich veselé příhody patřily ve Čtyřlístku k nejoblíbenějším. Teď vycházejí knižně v trojsvazkovém souborném vydání. První svazek zahrnuje 27 příběhů, tak jak za sebou vycházely chronologicky ve Čtyřlístku, a je doplněn doslovem Pavla Kořínka, který se věnuje počátkům tvorby veskrze originálního ilustrátora a kreslíře Jaroslava Maláka.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Polda a Olda"

Hodnocení čtenářů

Renata Dorňáková
Příběhy jsou stále čtivé i navzdory drobným rozdílům třeba v uniformách policistů nebo tvaru televize. Doporučuji všem od 6 do 99 let. Celá recezne na http://www.lacultura.cz/2017/10/stary-dobnry-cesky-detsky-komiks-polda-olda/

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM