Prohnilé město | Albatrosmedia.cz
EN

Prohnilé město

Leigh Bardugo

5,0
( 7 )

Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo!
Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Řada Šest vran
Překladatel Julie Žemlová
Počet stran 432
EAN 9788025336687
Datum vydání 26.04.2018
Věk od 14
Formát 160x235 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,873
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek: vloupali se do nejstřeženější pevnosti světa a ukradli to, za co měli dostat velmi dobře zaplaceno. Místo kýžené odměny však na ně čekala zrada. Podvedeni a oslabeni o jednoho člena, který byl unesen, musí napnout všechny své síly, aby získali, co jim patří.

V ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná droga jurda parem se stává předmětem hry o moc. Zkáza, kterou za sebou nechává, je děsivá.

Obstojí Kazova prohnanost proti starým i novým nepřátelům? Zůstanou mu jeho lidé věrní? Pomstí se za zradu a zabrání rozšíření smrtící drogy, které by mělo nedozírné následky nejen pro griši, ale i pro celý svět?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Šest vran"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Výborné pokračování. Napínavé, plné zvratů a málo předvídatelné. To, jak Kaz, měl vše promyšlené a byl vždy několik kroků napřed, bylo vynikající. Jen se nemůžu, stejně jako u prvního dílu, zbavit pocitu, že takhle nepřemýšlí teenager, ale někdo aspoň o 10 let starší. Těším se na další díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Leigh Bardugo

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo se narodila v Jeruzalémě, ale vyrůstala v Los Angeles. Po ukončení studií na Yaleově univerzitě pracovala v reklamě, v novinách a nakonec i jako maskérka a odbornice na speciální efekty. V roce 2012 vydala svou první trilogii Griša, která se ihned stala bestsellerem New York Times a USA Today. Na její úspěch navázala sérií Šest vran. V současné době autorka žije a tvoří v Hollywoodu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM