Prohnilé město | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA!

Prohnilé město

Leigh Bardugo

5,0
( 4 )

Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo!
Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Řada Šest vran
Počet stran 432
EAN 9788025336687
Datum vydání 26.04.2018
Věk od 14
Formát 160x235 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,8
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek: vloupali se do nejstřeženější pevnosti světa a ukradli to, za co měli dostat velmi dobře zaplaceno. Místo kýžené odměny však na ně čekala zrada. Podvedeni a oslabeni o jednoho člena, který byl unesen, musí napnout všechny své síly, aby získali, co jim patří.

V ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná droga jurda parem se stává předmětem hry o moc. Zkáza, kterou za sebou nechává, je děsivá.

Obstojí Kazova prohnanost proti starým i novým nepřátelům? Zůstanou mu jeho lidé věrní? Pomstí se za zradu a zabrání rozšíření smrtící drogy, které by mělo nedozírné následky nejen pro griši, ale i pro celý svět?

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Šest vran"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Výborné pokračování. Napínavé, plné zvratů a málo předvídatelné. To, jak Kaz, měl vše promyšlené a byl vždy několik kroků napřed, bylo vynikající. Jen se nemůžu, stejně jako u prvního dílu, zbavit pocitu, že takhle nepřemýšlí teenager, ale někdo aspoň o 10 let starší. Těším se na další díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.