EN

Nejlepší spojovačky Minecraft

Gareth Moore

4,7
( 3 )

40 SKVĚLÝCH RÉBUSŮ S AŽ TISÍCI TEČKAMI!
Fandové Minecraftu, radujte se! Nyní se k vám dostává soubor výjimečných spojovaček z kostičkovaného světa, které jinde nenajdete. Dostanete se do nejhlubšího dolu i na vrcholky nejvyšších hor! Na svých cestách objevíte poklady skrytých podvodních monumentů, plných strážců, budete utíkat před obrovskými ďasy z Podsvětí, potkáte železné golemy, zombie, plížily a spoustu dalších mobů. Prostě projdete celý svět Minecraftu až do říše Konce. Jakmile dokreslíte jeden z obrazů, můžete si jej i vybarvit. Získáte ta

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Minecraft Dot-to-Dot
Původní jazyk angličtina
Počet stran 64
EAN 8594050423367
Datum vydání 26.10.2017
Věk od 8
Formát 297x210 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Minecraft
Hmotnost 0,3
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Fandové Minecraftu, radujte se! Nyní se k vám dostává soubor výjimečných spojovaček z kostičkovaného světa, které jinde nenajdete.

Dostanete se do nejhlubšího dolu i na vrcholky nejvyšších hor! Na svých cestách objevíte poklady skrytých podvodních monumentů, plných strážců, budete utíkat před obrovskými ďasy z Podsvětí, potkáte železné golemy, zombie, plížily a spoustu dalších mobů. Prostě projdete celý svět Minecraftu až do říše Konce.

Jakmile dokreslíte jeden z obrazů, můžete si jej i vybarvit. Získáte tak váš vlastnoručně vyrobený minecraftí plakát.

O autorovi:

Dr. Gareth Moore je oblíbeným a úspěšným autorem různých hlavolamů a rébusů pro děti i pro dospělé. Je také tvůrcem stránky na cvičení mozkových závitů www.BrainedUp.com a je členem předsednictva Mezinárodní hádankářské federace.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM