EN

Přežijí jen nejsilnější

Darwinovy nezveřejněné myšlenky v tajemném detektivním románu

Robin Hawdon


Moderní detektivka, historický popis bojů jednoho z největších vědců světa a špionážní příběh druhé světové války, vše v jednom románu
Existuje Bůh? Jsou věda a náboženství neslučitelné? Překvapivě samotný Charles Darwin, jehož evoluční teorie více než cokoli jiného vyvolávala tyto základní otázky, se zdržel jakýchkoli dalších debat na tato témata ze strachu před ještě větším rozruchem. Ale předpokládejme, že ve skutečnosti své závěry sepsal a uchoval je jako tajné dodatky ke svému zásadnímu dílu O původu druhů.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Survival of the Fittest
Původní jazyk angličtina
Překladatel Anežka Sobotková
Počet stran 408
EAN 9788075059628
Datum vydání 15.02.2018
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,615
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Existuje Bůh? Jsou věda a náboženství neslučitelné? Překvapivě samotný Charles Darwin, jehož evoluční teorie více než cokoli jiného vyvolávala a stále vyvolává tyto základní otázky, se zdržel jakýchkoli dalších debat na tato témata ze strachu před ještě větším rozruchem.

Ale předpokládejme, že ve skutečnosti své závěry sepsal a uchoval je jako tajné dodatky ke svému zásadnímu dílu O původu druhů. A předpokládejme, že jeho milovaná manželka Emma si vedla vlastní tajný deník podrobně popisující jejich mimořádný život a byla jediným člověkem, který o těchto dodatcích věděl.

Moderní detektivka, historický popis bojů jednoho z největších vědců světa a špionážní příběh druhé světové války, vše v jednom románu, vás zároveň vezme na putování po nádherných zákoutích anglického venkova.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM