EN

Zrádné srdce

Mary E. Pearsonová


Druhý díl Falešného polibku.
V zajetí barbarského krále mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. Jejich jedinou nadějí je spoléhat na to, že král bude příliš ohromen jejím darem, než aby je popravil. Královo zaujetí Liou je však větší, než se na první pohled zdá. Stále je tu i Rafe, který jí lhal, ale pro její ochranu obětoval vlastní svobodu. Zatímco se probouzí Liinym dar a ona poznává sama sebe, je jí jasné, že ji čekají rozhodnutí, která ovlivní její zemi… i její vlastní osud.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název The Heart of Betrayal
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Jašová
Počet stran 360
EAN 9788075444769
Datum vydání 04.12.2017
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,504
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V zajetí barbarského krále Vendy mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. A tak je jejich jedinou nadějí spoléhat na to, že král bude příliš zaujat Liiným údajným darem, než aby je oba nechal popravit. A samozřejmě je tu i Kaden, který jí lhal, ale který zároveň tuší, že Lia jediná dokáže zvrátit kola osudu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kroniky pozůstalých"

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Výborné pokračování. Opět napínavé jak kšandy a plné nečekaných zvratů. Autorka dokáže skvěle zachytit atmoféru, vykreslit napětí. Při čtení vše okolo ustoupí do pozadí a jako bych sama byla zajatkyní ve Vendě :-) Jen se pořád nemůžu rozhodnout, zda jsem tým Kaden nebo Rafe. Oba mají něco do sebe. Jdu hned na závěrečný díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová je autorkou několika velmi úspěšných knih. Již odmala chtěla být spisovatelkou, což se jí podařilo, neboť psaní knih se věnuje na plný úvazek. Žije v Carlsbadu v Kalifornii společně se svým manželem a dvěma zlatými retrívry. Napsala již několik úspěšných knih, ale proslavila ji především série Falešný polibek.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM