EN
4,0
( 5 )

Co všechno může způsobit jedna tropická bouře a nucené mezipřistání v srdci irské letušky a australského milionáře…
Jako dítě snila o tom být mořskou pannou. A když za dramatických okolností opustila rodný Dublin a naskytla se jí možnost pracovat jako letuška, neváhala ani minutu. Na jednom z pravidelných letů z Melbourne do Londýna musí Sinéad řešit nečekané potíže. Vlivem velmi nepříznivých povětrnostních podmínek je její let odkloněn do Singapuru, kde musí všichni setrvat, dokud se počasí alespoň trochu nezlepší. A mezi vyděšenými cestujícími se nachází také jeden krásný, ale velmi arogantní obchodník.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název GIRL ON A PLANE
Původní jazyk angličtina
Počet stran 312
EAN 9788075058546
Datum vydání 23.11.2017
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,38
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Jako dítě snila o tom být mořskou pannou. A když za dramatických okolností opustila rodný Dublin a naskytla se jí možnost pracovat jako letuška, neváhala ani minutu. Ovšem po pěti letech strávených ve vzduchu už to tak růžově nevidí, navíc jí stále chodí ty výhružné zprávy.

Na jednom z pravidelných letů z Melbourne do Londýna musí Sinéad řešit nečekané potíže. Vlivem velmi nepříznivých povětrnostních podmínek je její let odkloněn do Singapuru, kde musí všichni setrvat, dokud se počasí alespoň trochu nezlepší. A mezi vyděšenými cestujícími se nachází také jeden krásný, ale velmi arogantní obchodník.

Život ovšem není pohádka. Oba se potýkají se spoustou starostí a bojí se o ně podělit. Ustojí jejich vztah tyto těžké zkoušky? Dokáže Gabriel svoji přítelkyni ochránit a podrží Sinéad svého přítele, který právě prochází nejtěžším životním obdobím?

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Bezva oddychovka. Nečekejte zásadní zvraty, velké činy a tak. Prostě romanťárna na dvě odpoledne. Ale příjemná.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM