Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury | Albatrosmedia.cz
EN

Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury

František Brož


Šikovný pomocník pro žáky 4. a 5. ročníků základních škol.
Pojmy z českého jazyka a literatury jasně a přehledně! Každé heslo je vysvětleno a doplněno informacemi o tom, jakým způsobem se na daný pojem mohou ve škole ptát. Nechybějí kontrolní úlohy, na kterých si děti otestují, jestli už všemu rozumějí. Pokud se chystají na státní přijímací zkoušky na osmileté gymnázium, ocení příklady toho, jak může být znalost daného hesla ověřována v didaktickém testu z českého jazyka a literatury, který připravuje CERMAT.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788025333860
Datum vydání 26.10.2017
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,196
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Sáhněte po našem slovníčku, díky němuž vaše děti snadno pochopí pojmy z českého jazyka a literatury, které jim jsou nejasné!

Každému heslu je věnována jedna stránka. Vše je jednoduše vysvětleno a doplněno informacemi o tom, jakým způsobem se na daný pojem mohou ve škole ptát. Nechybí kontrolní úlohy, na kterých si děti otestují, jestli už všemu rozumí.

Pokud se připravují na státní přijímací zkoušky na osmileté gymnázium, jistě oceníte příklady toho, jak může být znalost daného hesla ověřována v didaktickém testu z českého jazyka a literatury, který připravuje CERMAT.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Slovníček pojmů z Českého jazyka a liter"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM