EN

PRÁVĚ TEĎ! LETNÍ DNY DOPRAVY ZDARMA  + SLEVA 20 % NA VŠE

Odvážná Vaiana – Legenda o konci světa - Filmový příběh

Filmový příběh


Legenda o konci světa, ale také o přátelství a odvaze, které vše překonají!
Ostrov Motunui stihlo prokletí a jediný, kdo může pomoct, je Vaiana mladá dcera náčelníka kmene. Navzdory otcovu přání se vydává na dobrodružnou plavbu Tichým oceánem, při které najde poloboha Mauiho a navrátí srdce mateřskému ostrovu Te Fiti.

Detailní informace

Jazyk čeština
Řada Vaiana
Počet stran 64
EAN 9788025238035
Datum vydání 07.11.2016
Věk od 6
Formát 205x285 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,37
Typ Kniha
Legenda o konci světa, ale také o přátelství a odvaze, které vše překonají! Kdysi, před třemi tisíci lety se ti nejlepší námořníci z celého světa plavili širým Tichým oceánem a objevovali ostrovy Oceánie. Náhle však jejich výpravy na tisíc let ustaly. Polobůh Maui ukradl srdce Te Fiti a na celý kraj padlo prokletí. Vaianu, mladou dceru náčelníka ostrova Motunui, moře vždy přitahovalo. Navzdory otcovu přání, aby zůstala na ostrově, sní o tom, že se stane zkušenou mořeplavkyní a navigátorkou. Vydává se za svým snem na dobrodružnou cestu, při které najde poloboha Mauiho a navrátí srdce mateřskému ostrovu Te Fiti.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Vaiana"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.