Tohle není věda | Albatrosmedia.cz
EN

Tohle není věda

Knížka aktivit, kterou úča nesmí vidět

Clive Gifford


Věda ještě nikdy nebyla tak zábavná!
Věda a umění se vzájemně nevylučují – jen sis toho možná ještě nevšiml! Vstup do světa vědy a užij si spoustu zajímavých aktivit. Nakresli si vlastní optické klam y nebo miniaturní film, zjisti, co máš v těle za kosti, a podívej se opravdu zblízka, jak vypadá takový pavouk. Ale hlavně pamatuj - tohle NENÍ učebnice!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788025148327
Datum vydání 16.01.2017
Věk od 9
Formát 216x279 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Učebnice
Hmotnost 0,489
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Věda ještě nikdy nebyla tak zábavná!

Věda a umění se vzájemně nevylučují – jen sis toho možná ještě nevšiml! Vstup do světa vědy a užij si spoustu zajímavých aktivit. Nakresli si vlastní optické klamy nebo miniaturní film, zjisti, co máš v těle za kosti, a podívej se opravdu zblízka, jak vypadá takový pavouk.

Ale hlavně pamatuj - tohle NENÍ učebnice! Nebo je?

TOHLE NENÍ JEN TAK OBYČEJNÝ SKICÁŘ

Projdi si postupy a zjisti, jak mohou barvy zmást mozek nebo jak postavit rotokoptéru. Vytvoř si vlastní optické klamy, souhvězdí, pohyblivou kostru a mnohem více s touto zábavnou knihou plnou aktivit. V knížce najdeš spoustu místa pro vytváření a vybarvování vlastních vědeckých děl. Na konci jsou pak šablony, které ti s tvorbou pomohou.

Věda ještě nikdy nebyla tak zábavná!˝

Clive Gifford je známým a oceňovaným autorem více než 150 knih pro děti i dospělé. Jeho kniha Eye Benders získala v roce 2014 prestižní ocenění Royal Society Young People’s Book Prize.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.