EN

Zapomeň na svou čest. Musíš jen přežít! První díl knižní série od autorky bestsellerové Divergence.
Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, kde mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Akos a Cyra jsou pro ten svůj zneužíváni. Cyra má dar bolesti a její bratr, tyran, vládnoucí celému válečnickému národu, používá její sílu k tyranizování nepřátel. Akos pochází z mírumilovného národa a pro rodinu by obětoval i vlastní život. Dokáže si Cyra s Akosem navzájem pomoci nebo přinese jeden druhému zkázu?

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Carve the Mark
Původní jazyk angličtina
Počet stran 424
EAN 9788075442673
Datum vydání 17.01.2017
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,624
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zapomeň na svou čest. Musíš jen přežít! Nová knižní série od autorky Divergence.

Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, v galaxii, v které mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Většina dokáže ze svého daru vytěžit to nejlepší, ale Akos a Cyra jsou kvůli němu zneužíváni. Cyra je sestrou tyrana, jenž vládne celému válečnickému národu, a má dar bolesti, kterou její bratr zneužívá k tyranizování svých nepřátel. Cyra však chce být něčím víc než nástrojem v bratrových rukách.

Akos pochází z mírumilovného národa a je nadevše oddaný rodině. Když ho společně s bratrem zatknou vojáci vyslaní Cyrinou rodinou, snaží se jen o jediné – zachránit bratra na úkor vlastního bezpečí. Akos a Cyra stojí před rozhodnutím – pomoci si navzájem a možná přežít, nebo přinést jeden druhému neodvratnou zkázu?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Čáry života"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Veronica Rothová

Veronica Rothová

Veronica Rothová se narodila a bydlí v Chicagu. Stát se spisovatelkou bylo vždy jejím velkým snem a literární tvorbě se věnuje již od svých dvanácti. Na Northwestern University, kde studovala tvůrčí psaní, začala pracovat na trilogii Divergence, která ji proslavila. Jak sama o sobě ráda tvrdí, je asi metr osmdesát vysoký sci-fi nerd, který ve svém oblíbeném pyžamu projíždí ve volném čase dlouhé hodiny Wikipedii a má neskutečné množství různých fobií.
Zobrazit profil autora

Recenze

topcteni.cz - Čáry života

„…Je to skvělá fantasy na vlnách napětí, lehké romance a osudů, které jsou předurčeny…“

MF Dnes - Romeo a Julie z vesmíru

„…Veronica Rothová potvrzuje, co už předvedla v oblíbené Divergenci, a to, že umí napsat nesmírně čtivou knihu pro teenagery…“
NAPIŠTE NÁM