Čáry života | Albatrosmedia.cz
EN
4,0
( 6 )

Zapomeň na svou čest. Musíš jen přežít! První díl knižní série od autorky bestsellerové Divergence.
Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, kde mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Akos a Cyra jsou pro ten svůj zneužíváni. Cyra má dar bolesti a její bratr, tyran, vládnoucí celému válečnickému národu, používá její sílu k tyranizování nepřátel. Akos pochází z mírumilovného národa a pro rodinu by obětoval i vlastní život. Dokáže si Cyra s Akosem navzájem pomoci nebo přinese jeden druhému zkázu?

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Carve the Mark
Počet stran 424
EAN 9788075442673
Datum vydání 17.01.2017
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,624
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zapomeň na svou čest. Musíš jen přežít! Nová knižní série od autorky Divergence.

Ve světě, kde vládne násilí a právo silnějšího, v galaxii, v které mnozí trpí, má každý člověk zvláštní dar. Většina dokáže ze svého daru vytěžit to nejlepší, ale Akos a Cyra jsou kvůli němu zneužíváni. Cyra je sestrou tyrana, jenž vládne celému válečnickému národu, a má dar bolesti, kterou její bratr zneužívá k tyranizování svých nepřátel. Cyra však chce být něčím víc než nástrojem v bratrových rukách.

Akos pochází z mírumilovného národa a je nadevše oddaný rodině. Když ho společně s bratrem zatknou vojáci vyslaní Cyrinou rodinou, snaží se jen o jediné – zachránit bratra na úkor vlastního bezpečí. Akos a Cyra stojí před rozhodnutím – pomoci si navzájem a možná přežít, nebo přinést jeden druhému neodvratnou zkázu?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Čáry života"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Veronica Rothová

Veronica Rothová

Veronica Rothová se narodila a bydlí v Chicagu. Stát se spisovatelkou bylo vždy jejím velkým snem a literární tvorbě se věnuje již od svých dvanácti. Na Northwestern University, kde studovala tvůrčí psaní, začala pracovat na trilogii Divergence, která ji proslavila. Jak sama o sobě ráda tvrdí, je asi metr osmdesát vysoký sci-fi nerd, který ve svém oblíbeném pyžamu projíždí ve volném čase dlouhé hodiny Wikipedii a má neskutečné množství různých fobií.
Zobrazit profil autora

Recenze

topcteni.cz - Čáry života

„…Je to skvělá fantasy na vlnách napětí, lehké romance a osudů, které jsou předurčeny…“

MF Dnes - Romeo a Julie z vesmíru

„…Veronica Rothová potvrzuje, co už předvedla v oblíbené Divergenci, a to, že umí napsat nesmírně čtivou knihu pro teenagery…“
NAPIŠTE NÁM