Tajemství ohnivých pegasů | Albatrosmedia.cz
EN

Tajemství ohnivých pegasů

Rebecca Lisle

5,0
( 2 )

Jemně mrazivá fantasy v duchu Dickensova Olivera Twista.
Podaří se Sparrow zachránit okřídlené koně a najít svou rodinu? V den jedenáctých narozenin Sparrow konečně propustí ze sirotčince na svobodu. Ale tím její dobrodružství teprve začíná… V doprovodu věrného kocoura Rošťáka se vydává do města zjistit pravdu o svém původu a najít své příbuzné. Město je ale plné nebezpečí… Ztrácejí se v něm nádherní okřídlení koně – pegasové, jejichž slzy lidé považují za zázračný lék… A na sirotky v něm nikdo nečeká…

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788000045016
Datum vydání 24.10.2016
Věk od 9
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jemně mrazivá fantasy v duchu Dickensova Olivera Twista.

Podaří se Sparrow zachránit úchvatné okřídlené koně a najít svou rodinu?

V den jedenáctých narozenin Sparrow konečně propustí ze sirotčince na svobodu. Ale tím její dobrodružství teprve začíná… V doprovodu věrného kocoura Rošťáka se vydává do města zjistit pravdu o svém původu a najít své příbuzné. Město je ale plné nebezpečí… Ztrácejí se v něm nádherní okřídlení koně – pegasové, jejichž slzy lidé považují za zázračný lék… A na sirotky v něm nikdo nečeká… Jemně mrazivá fantasy v duchu Dickensova Olivera Twista.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Markéta Končitíková
Kniha je úžasná, nic na ní nejde vytknout alespoň z mojí strany. Tahle kniha mě přivedla ke čtení a opravdu moc se mi líbila.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.