EN

Dítě hvězd

Katrine Engberg


Vzrušující dánské krimi s rafinovanou zápletkou
Mladá žena je nalezena brutálně zavražděná ve svém bytě v Kodani, s tajemným vzorem vyřezaným do obličeje. Policisté Jeppe Korner a Anette Wernerová vraždu vyšetřují a postupně rozkrývají síť vztahů a odhalují dávná tajemství. Brzy naleznou překvapivý důvod k pomstě, stejně jako podivná spojení mezi jednotlivými aktéry příběhu. Pravda je ale ještě složitější – celou dobu totiž skutečný vrah v utajení tahá za nitky…

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Krokodille vogteren
Původní jazyk dánština
Počet stran 400
EAN 9788026709411
Datum vydání 05.10.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Detektivky
Hmotnost 0,586
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Mladá žena je nalezena brutálně zavražděná ve svém bytě s tajemným vzorem vyřezaným do obličeje. Policejní komisaři kodaňské policie Jeppe Korner a Anette Wernerová vraždu vyšetřují a postupně rozkrývají síť vztahů, ve které každý ze zapletených lidí sehrál svou úlohu.

Brzy naleznou spojení mezi obětí Julií Stenderovou a její domovnicí Esther de Laurenti. Jeppe a Anette se musí ponořit hlouběji do minulosti obou žen…

Proč musela Julie zemřít? Kdo je natolik zvrácený, aby dívku nejen zabil, ale ještě sadisticky řezal do jejího obličeje?

Podezřelých je několik, ale skutečného vraha není tak snadné odhalit, zejména když jeho pohnutky přesahují všechny představitelné scénáře.

Debut dánské spisovatelky Katrine Engbergové překvapí mrazivým napětím, rafinovanou zápletkou i citlivě vykreslenými lidskými osudy. Román je první knihou z očekávané trilogie o policejních komisařích Jeppem Kornerovi a Anette Wernerové.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektiv Jeppe Korner"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM